Skocz do zawartości
Antrix

Komputer do gier za 3500/4000 tysiące.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

 

Chce zakupić komputer (składany), ale niestety nie znam się na komputerach, więc myślę, że mi doradzicie. Osobiście sam nie złożyłem zestawu.

 

Kwota która dysponuję to 3500/4000 zł

 

Komputer ma być zajebisty do grania, oczywiście też będę w chodził w nim na internet, to żeby nie było, że net będzie mi mulić. 

 

Chciałbym, aby posiadał 8/16 GB Ram.

 

Karta która "wpadła mi w oko", to: Karta graficzna Gigabyte GeForce CUDA GTX780 3GB - (GV-N780GHz-3GD)

 

Jest o 100 zł droższa od: Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 780, 3GB DDR5 (384 Bit), HDMI, DVI, DP, BOX (GV-N780OC-3GD)

 

Ponieważ do CUDA, można podłączyć jeszcze jedną kartę graficzną, czyli będzie 2x wydajniejsza i sprawniejsza.

 

2 kartę planuję kupić, gdy uzbieram. :D

 

Proszę Was, aby złożyć jakiś PRO ELO SUPER HIPER zestaw do gier, który pozwoli mi napierdzielać na wszystkich ustawieniach na FULL, żeby wszystkie gry chodziły - te które są i te które wyjdą.

 

Linki do kart:

 

 


 


 

Jeśli uważacie, że owe karty są "do [gluteus maximus]" to proszę Was o dobranie jakiejś naprawdę super karty.

 

Proszę Was o złożenie jakiegoś super komputera do gier. Jest to bardzo pilne. Dziękuję! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuje Ci moj Nowy uzywany zestaw 

 

Procesor i5 4960k - Idealny - Bardzo dobra sztuka trzyma 4.6 na 1.3v - procesor nowy ma niecaly miesiac - kupiony w proline - oczywiscie gwarancja 36 miesiecy 
Chlodzenie CPU: HR-02 MACHO BW
Gigabyty Z97 Gaming 5 - Idealna - kupiona wraz z procesorem pelen box - gwarancja proline tez 3 lata
Crucial Balistix Sport 2x8 GB - z pierwszego zestawu - uzywalem jedna kosc tu i tu - stan idealny dobre pamiatki - gwarancja wieczysta dolaczam dowod zakupu
Crucial MX100 256 GB - kupiny wraz z Procesorem i Plyta Glowna w proline - stan idealny - przepracowal moze z 10h - gwarancja proline.pl
Sapphire R9 290 Trix 4GB stan idealny pelen box - kupiona w lutym - gwarancja 2 lata iComp - nie krecona - gdyz niema poco - faktura zakupu oczywiscie do karty
Zasilacz Chieftec 850W APS - stan idealny - kupiony w lutym - gwarancja w ESC.pl
Obudowa SilentiumPC Aquarius - co moge powiedziec mocarna ladna obudowa idealna do chlodzenia wodnego - ma wszystko co trzeba kupiona w proline z cala reszta - stan sklepowy
 
 
@wszystko jest nowe dopiero co złożone - niestety wyjeżdżam za granice i nie potrzebuje komputera przy czym nawet się nim nie nacieszyłem
 
Całość złożoną oddam za 3800 niech znawcy potwierdza ze niema nic lepszego za ta kwotę
Prosze o info jakbys byl zainteresowany
Edytowane przez Digichaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowych części wyszło coś takiego:

http://www.morele.net/inventory/info/rSbZj7/

 

Najwyżej taktowana i5 z zablokowanym mnożnikiem. Do tego R9 290 - świetnie wypozycjonowana cenowo karta. Nie zapomniałem o zasilaczu na sprawdzonej konstrukcji elektronicznej.

Byłoby idealnie, gdybyś znalazł dodatkowe funduszy na SSD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Digichaos 

 

Składa się tak ze składam kompa chce go kupic w tym tygodniu i zastanawiam sie nad twoja oferta ale jakos boje sie uzywanych komuterów ... 

Hej

Jasne ze Cie rozumiem - bo to jednak nie 100zl

Tylko ze moj komp jest uzywany nowy - i wszystko masz na gwarancji o do wszystkiego masz faktury paragony itp tylko z dobrych polskich sklepow

wiec uwazam ze ryzyko jest znikome a cena .. no coz mysle ze bardzo atrakcyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...