Skocz do zawartości
Quake96

Google Chrome - Problem z "zoomem" lub czymś podobnym

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Temat zakładam w imieniu siostry, więc dysponuję tylko taką wiedzą jaką ona mi przekaże. Problem polega na tym, że w Google Chrome jak to moja siostra określiła "rozdzielczość jej się zepsuła" i wygląda to tak:

77600188510543979511_thumb.jpg

Podobno okno czatu powinno się mieścić na całym ekranie a tak nie jest, no i jak widać czcionka uległa jakiejś "deformacji". Dodatkowo okno konwersacji wygląda tak:

33408178948220820457.jpg

Zoom przeglądarki ustawiony na 100%, rozdzielczość ekranu nie była zmieniana. Przeglądarka została zarówno przeinstalowana jak i podobno zostały przywrócone oryginalne ustawienia. Ma ktoś jakieś pomysły co z tym zrobić? Osobiście nie używam Chrome, ani nie mam tego laptopa przed sobą, więc sam nie jestem w stanie za wiele wymyśleć. Macie jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to jakieś rozszerzenie czy coś ? Loguje się na swoje konto google ? Możliwe że odrazu instaluje sobie to 'coś' po prostu logując się.

Edytowane przez Ma Ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednoczesne wciśnięcie CTRL i - coś zmienia?

 

EDIT: można jeszcze wyczyścić pamięć podręczną - CTRL SHIFT DEL (jednocześnie): Opróżnij pamięć podręczną, od samego początku najlepiej.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...