Skocz do zawartości
THORGAL

Starszy Chieftec 450W do nowej konfiguracji.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie, dawno tu nie zaglądałem ale znam forum jeszcze z czasów TWEKa i bardzo cenię sobie fachowość przesiadujących tu osób. Tyle tytułem wstępu po latach :)  

Moja sprawa polega na tym, że trochę się zasiedziałem na kompie z Core 2 Duo i czas się przesiąść.
Postanowiłem kupić taki zestaw: 

Płyta: MSI B85M-G43
Procesor: Intel Pentium G3450 3.40 GHz BOX

Grafika: Radeon R7 260X Asus 1GB DDR5
Pamięć: Crucial Ballistix 8GB 2x4GB DDR3

SSD: Crucial 2.5'' SSD MX100 256GB
+nagrywarka DVD+ 2x HDD 1TB

Zostawiam natomiast zasilacz Chieftec 450W i właśnie pytanie polega na tym czy on da radę? Z tego co liczę napięcia w maksymalnym obciążeniu to jest zapas bo nie są to zbyt prądożerne części a kręcić nie zamierzam. Za pół roku przesiadka na i5 i wtedy zmiana zasilacza.
Tu jest tabliczka: 

http://www.arest.pl/ph/4854/2_addhuge.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ośmiopinowe złącze EPS - występuje na wielu współczesnych płytach głównych, choć na twojej wg. manuala nie, aczkolwiek stare czteropinowe 'P4' też z nimi działa, o czym zazwyczaj napisane jest w instrukcji :).

Istnieją też wtyczki 8 pin PCI-E, ale to również nie jest istotne w twoim przypadku.

Edytowane przez AragornPL
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...