Skocz do zawartości
look997

Wybór wentylatora AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor 5000+ 2,66 GHz

Rekomendowane odpowiedzi

Z przesyłką wyjdzie prawie tyle co normnalny cooler, a to badziewie jest takie samo albo i gorsze niż te z boxów. Albo pogadaj z którymś z kumpli (mnóstwo ludzi ma nigdy nie używane coolery coolermastera z miedzianymi heatpipe np: od phenomów II X4 - dość głośne, ale jeśli płyta steruje obrotami do X2 będzie OK, a dostaniesz go od kumpla za darmo albo "za piwo", ewnetualnie by nie przepłacać poszukaj jakiegoś Arctic Coolinga Freezera 64 lub nowszego Freezera7.

U mnie AC Freezer 64 od 2006/2007 r. chłodził kolejno A64 Venice 3000+, A64 X2 3800+ Toledo, Phenoma X2 550 i Phenoma X4 955 w przypadku każdego z nich spisując się bardzo dobrze, nawet przy grzałce jaką jest Phenom 955 125W i działa do dziś jak nowy.

Tu ktoś sprzedaje go za 26 zł i za przesyłkę poleconą chce symboliczne 1,44 zł:

http://allegro.pl/amd-arctic-cooling-ac-64-freezer-pro-gwarancja-i4546507616.html

Edytowane przez BehemotM
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie narzekam na tego BOXa, on jest dobry, cłodzi dobrze nawet jak się tam coś trze i teoretycznei bardziej nagrzewa.

Taki sam jak boxowy by wystarczył, naprawdę. Byleby był nowy i wytrzymał kilka lat. No i był możliwie tani bo co dalej z ompem będzie nie wiem. nNie chcę za dużo w niego teraz wkładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli? Przed chwilką chciałeś brać aluminiowy klocek wielkości pudełka zapałek. Teraz box od FX ci nie pasi. Ten od FX jest znacznie wydajniejszy i powinien pracować dość cicho, jeśli tylko dobrze go ustawisz w biosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli? Przed chwilką chciałeś brać aluminiowy klocek wielkości pudełka zapałek. Teraz box od FX ci nie pasi. Ten od FX jest znacznie wydajniejszy i powinien pracować dość cicho, jeśli tylko dobrze go ustawisz w biosie.

Jest ok. Po prostu nie chcę zamykać się tylko w boxach, to nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...