Jump to content
Sign in to follow this  
Adasi

Jaki laptop do ~3tyś zł ? Biuro, gry itp.

Recommended Posts

Cześć!

W związku z przeprowadzką jestem zmuszony zmienić sprzęt na laptopa. Pytanie co kupić? Potrzebuję sprzętu do w 99% do rzeczy biurowych (także wiadomo może być cokolwiek), ale chciałbym też czasem coś pogiercować. W jakieś diablo3 czy coś. Matryca wyłącznie matowa.

Wszelkie sprzęty z logiem HP odpadają. Myślałem nad jakiś może dellem, a może wyrwie się w tej cenie coś lepszego niż w linku poniżej? Trochę żałuję, że nie jest z grafiką nvidia, jakoś mam do nich większe przekonanie.

http://allegro.pl/wyprzedaz-dell-5737-i7-8gb-1tb-hd8870m-dnd-win8-i4548002852.html

Dell jest bardzo dobrym wyborem w tej cenie. Jest jeszcze odpowiednik 15 calowy o tej samej wydajności - KLIK.

Taniej masz Acera V3 z i5 ulv i GT840 - wydajnościowo w zupełności wystarczy. Karta graficzna praktycznie na tym samym poziomie co HD8850/HD8870. Matowa matryca FHD.

Z 17,3" z della masz Inspirona 5748 z procesorem i7ulv, 8GB RAM, dyskiem SSD oraz kartą GF840. W diablo3 bez problemu pograsz. Do tego 2 letnia gwarancja domowej naprawy Dell

A jak się ma wydajność 8870M do GF840? Jakos konkretnych testów w fpsach nie mogę znaleźć. Chciałbym w sumie pograć w Diablo, jakąś fife nową czy też Wiedźmina nowego (nie przesadzam? da rade taki laptopik?). Apetyt rośnie w miare jedzenia :P

Czy wszystkie laptopy z tej serri mają podświetlane klawisze?

Edited by Adasi

Z 17,3" z della masz Inspirona 5748 z procesorem i7ulv, 8GB RAM, dyskiem SSD oraz kartą GF840. W diablo3 bez problemu pograsz. Do tego 2 letnia gwarancja domowej naprawy Dell

Ale byś mnie Pan załatwił :P (żartuje oczywiście). Już dodałem do koszyka, już wypełniam dane do faktury, juz mam kupować, ale coś mnie tknęło. Czytam jeszcze raz specyfikacje, a tam matryca błyszcząca heheh :D To bym się zdziwił :D

Ostatecznie wziąłem http://www.x-kom.pl/p/186019-notebook-laptop-17-3-dell-inspiron-5737-i7-4500u-8gb-1281000-hd8870m-fhd.html

Jest mat, jest SSD (dobrze, że mi go zasugerowałeś), 8GB ramu z wolnym slotem i chyba nienajgorsza grafa. Mam nadzieję, że się sprawdzi :)

Jak ten dodatkowy dysk wygląda? To jest 2,5 czy 3,5? Po prostu na USB czy jeszcze z zasilaczem? Jakoś nigdzie nawet fotki nie mogę dorwać :/

Edited by Adasi