Skocz do zawartości
evald

OneKey Recovery w Lenovo - zawiesza się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W laptopie Lenovo podczas przywracania systemu do stanu fabrycznego, postęp zawiesza się na 21% i nie chce iść dalej. Dwa razy próbowałem i tak samo. Macie jakieś podejrzenia? Ja myślę, że to może dysk twardy ma problemy?

 

Po uruchomieniu windowsa, komputer tak się zacinał, że nie dało się nic zrobić. Przeskanowałem go AVG Rescue CD ale nic nie znalazł. Teraz próbuje przywracanie systemu i właśnie tak się dzieje.

 

Czy jest możliwośc, że podczas upadku laptopa, właśnie dysk twardy może się uszkodzić?

 

W laptopie Windows 7, OneKey w wersji 7.0, laptop B570e

 

Partycje nie były ruszane, wszystko jest tak jak było. 200 MB na system, ponad 200 GB dysk C, i dwie partycje lenovo.

 

Teraz ściągam ze stron Windows kopię systemu i spróbuję zainstalować system przez USB.

Edytowane przez evald

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error code 0X8007045D podczas instalowania windowsa. Windows nie może zainstalować plików blablabla upewnij się, że pliki są dostępne... wie coś ktoś na ten temat co to może być?

 

Czy może być coś na rzeczy przy sata controller mode w biosie? Mam ustawione AHCI i do wyboru mam jeszcze Compatiable.

 

Uruchomiłem MHDDi teraz tak: na SATA MODE AHCI nie chciał mi znaleźć dysku. Po zmianie na Compatiable znalazł dysk i właśnie skanuje go, ale ma mi to zająć przynajmniej godzinę... ale już na samym początku mam 17 bloków poniżej  500 ms i 6 bad sektory (UNC) (dobrze piszę?)

 

Jeśli ktoś ma coś do dodania na temat mojej realcji LIVE to zachęcam :D (szczęgólnie,  czy dobrze kombinuję)

 

Aha, czy coś można odczytać ze SMART'a (w programie MHDD po naciśnięciu F8 - zrobiłem fotkę tych danych)?

 

15 Bad sektorów i 21 < 500 ms. Oto przyczyna?

Edytowane przez evald

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...