Skocz do zawartości
Cristianobp

Jaką karte graficzną do tego zestawu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam do kupienia poniższy zestaw za ok 1000 zl, moje pytanie brzmi czy to jest dobra cena  ? Jaką kartę graficzna(używana) zakupić do tego zestawu ?

 

1.Płyta główna - Gigabyte GA-78LMT-USB3 REV 5.0
Link do specyfikacji - http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-78lmt-usb3rev_50

Wsparcie dla procesorów AMD AM3+ FX / AM3 Phenom™ II & Athlon™ II
Zintegrowany układ graficzny ATI Radeon HD 3000 graphics (DirectX10)
PCI-E 2.0 x16 interface for ultimate graphics support
Technologia GIGABYTE 3x USB Power i ON/OFF Charge
4+1 Phase CPU Power design for AMD high TDP 125W CPU support
4 USB 3.0 with superspeed transfer rates of up to 5 Gbps
Integrated HDMI/DVI/D-sub for Full HD 1080 contents playback
Wysokiej jakości układ dźwiękowy ALC889
DualBIOS™ firmy GIGABYTE ze wsparciem dysków 3TB+
Technologia GIGABYTE Ultra Durable 4 Classic z wysokiej jakości komponentami

2.Procesor AMD FX 6300
6 Rdzeniowy - 4.1Ghz x 6 = 24,6Ghz - Całkowitej mocy obliczeniowej.
Link do specyfikacji - http://www.komputronik.pl/product/174698/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/AMD_X6_FX_6300_3_5GHz_BOX.html

3.Dysk twardy SEAGATE Barracuda 500GB 7200

4.Zasilacz CHIEFTEC CTG-500-80P - 500W -  Bardzo dużo kabli - 2x PCI-E 6pin.

5.Nagrywarka DVD - LG GH22NS40

6.Pamięć Ram 4GB - 2x2GB DDR3 Corsair 1600MHZ

7.Obudowa

8. Karta Graficzna AMD 760G (512mb + 1526mb przydzielone przez system = 2038mb razem) - Direct 11, HDMI,DVI,D-SUB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź jak pisałem gtx 660,760,770 nic niczego nie spowolni.karta zrobi swoje.Pewnie ze leprze wyniki beda z I5 lub fx 8320 ale lepiej miec mocniejsza karte i słabszy procesor niz na odwrót.Tym bardziej nie słuchaj ludzi co Ci radza  <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> radeona do tego procka bo juz kompletnie nie wiedza co piszą

Edytowane przez Drizz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź jak pisałem gtx 660,760,770 nic niczego nie spowolni.karta zrobi swoje.Pewnie ze leprze wyniki beda z I5 lub fx 8320 ale lepiej miec mocniejsza karte i słabszy procesor niz na odwrót.Tym bardziej nie słuchaj ludzi co Ci radza  ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> radeona do tego procka bo juz kompletnie nie wiedza co piszą

 

 

tylko ze gtx 660 kosztuje ok 450 zl uzywana ... Chcialbym cos tańszego za ok 250 zl. A jesli chodzi o geoforca 9800 gt to kiepska propozycja on nie odtwarza directx 11 wiec nie pogram w nowe gry,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź jak pisałem gtx 660,760,770 nic niczego nie spowolni.karta zrobi swoje.Pewnie ze leprze wyniki beda z I5 lub fx 8320 ale lepiej miec mocniejsza karte i słabszy procesor niz na odwrót.Tym bardziej nie słuchaj ludzi co Ci radza  <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> radeona do tego procka bo juz kompletnie nie wiedza co piszą

7 dni zpp, obiecałem!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...