Skocz do zawartości
bartekce

Pełny zestaw komputerowy do gier [do 3500]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zaznaczę od początku że, jestem laikiem w tych sprawach i po 2 tygodniach przeglądania internetu zdaje się że wiem jeszcze mniej niż na początku.

Ogólne założenia są takie, że chciałbym pograć w wiedźmina 3 przynajmniej na średnich wymaganiach ;)

Co do sprzętu jestem bardzo otwarty na propozycję, a moje jedyne wymogi póki co, to dysk ssd 128G i windows 8.1 w pakiecie. Myślałem również nas procesorem

AMD X8 FX-8350 / 8320 albo X6 FX-6300 i przydałyby się tu jakieś rady czy ten ostatni, czyli najtańszy wystarczy do moich celów czy celować w x8 albo raczej w intele? 
Jakbyście mi podpowiedzieli też jaką obudowę, chłodzenie czy zasilacz wybrać to byłbym bardzo zobowiązany bo w tym to się już w ogóle nie orientuję. Nie wspominając oczywiście o karcie graficznej na którą mam zamiar tak do 1000 przeznaczyć. I też powiem na koniec że 3500 to kwota, do której tylko w razie konieczności chciałbym się zbliżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena dość bolesna ale z tego co widzę to parę ładnych lat powinien mi dobrze służyć, a o to przecież chodzi. Dzięki Ci bardzo za odpowiedź, będę  miał do czego porównywać i na pewno wezmę tą opcję pod uwagę przy zakupie pod koniec miesiąca i też wielkie dzięki za pokazanie promocji, darmowe złożenie z pewnością się przyda :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Widzę że ceny zaczynają piąć się w górę - radeon poszedł w górę o 100 a ram o 50. A jako że dostane darmowe systemy operacyjne od uczelni dopiero 20 października to chciałem kupić to właśnie za jakieś dwa tygodnie. I tutaj moje pytanie, czy jest sens czekać te 2 tygodnie czy ceny z waszego doświadczenie w tym przedświątecznym okresie będą jeszcze rosnąć? 
Zgodnie też z Twoją radą Tesel i przez wzgląd na oszczędzenie 300 na windowsie zdecydowałem się na i5 4690k. 
I tutaj też kolejne pytanie, czy te 1200 za msi radeon 290x to już nie za dużo? Czy dalej najbardziej się opłaca?

http://www.morele.net/inventory/info/3U3e4Y/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

970 to wydajność lepsza niż 780. Za 1200 nie weźmiejsz nic opłacalnego. Za nieco mniej masz  R9 280x nówkę. Ale za 300 zł więcej masz już GTX 970, który wypada lepiej niż R9 290 i wspomniany GTX 780. Na chwilę obecną w kwocie powyżej 1100 zł lepiej dołożyć do GTX 970.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...