Skocz do zawartości
wronaop

[kupno + budowa] nowego komputera do grania [~3k]

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji, iz nie mam pojecia czy karta graficzna asus eah5850 wyszla juz z uzytku czy jeszcze mozna jej pouzywac, planuje przeznaczyc 2000-3000, gora 4000 zlotych na komputer do grania/modelowania. Nie ukrywam, ze jest to sprzet daleko przyszlosciowy i chcialbym, aby starczyl na pare najblizszych lat. Generalnie najbardziej zalezy mi na najlepszym stosunku jakosci do ceny. Ewentualnie byloby fajnie, gdyby mobo mialo pare wejsc z tylu (mic, headphones, 3 glosniki). Poki co przegladalem gotowe sety z wrzesnia i jeszcze na nic specjalnego sie nie zdecydowalem. Odnosnie overclockingu'u poczatkowo preferowalbym nic nie ruszac, moze po ~2 latach.

 

edit:

Widze, ze jest tu duzo dosc nowych tematow, z podobna tematyka, jednak zalezy mi na duzej rozbieznosci opinii, powtarzajace sie czesci uznam za najbardziej cenione i warte uwagi

Intel > Amd?

Edytowane przez wronaop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca jestem pewien co do dyskow TB, az tak duzo miejsca nie jest mi potrzebne, jednak dziekuje za opinie. Odnosnie RAMu nie jestem jeszcze przekonany czy 8gb w dualu czy 8gb single, zeby w przyszlosci ewentualnie dokupic drugie 8 i miec 16 w dualu, ale to akurat najmniejszy problem. 4k to absolutne maximum, gorna granica

Edytowane przez wronaop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...