Skocz do zawartości
xacti

Modernizacja zestawu do 900zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

znów wypadłem lekko z obiegu, a czas na modernizację blaszaka ;)

Obecnie posiadam:

Celeron G540

Asrock z77 Extreme4-m

2x4gb GoodRam 1333mHz

Radeon HD7770

OCZ Silencer MKIII 500W

SSD i HDD

 

Powód modernizacji? CS:GO, z tego co czytałem FPSy zależą głównie od procesora, a cielak wydajnością nie grzeszy.

Moje propozycje:

1) Wymiana procesora na i5-3570K i lekkie oc (najtaniej, najsprawniej i ogólnie bardzo miła opcja),

2) Zmiana platformy na s1150, i5-4460 i do tego Gigabyte GA-B85M-D3H,

3) Najbardziej kosztowna opcja - próba sprzedaży obecnej mobo i zakup i5-4670K + mobo - musi być mATX (najwięcej zabawy, według internetów płyty na z97 mATX mieszczące się w budżecie mają małe możliwości OC).

 

Nie gram w gry poza CS:GO, nie potrzebuję obecnie innej karty graficznej (chyba, że CS:GO jednak nie zadowoli się tylko procesorem), mój obecny zestaw wystarcza mi do wszystkiego poza jedną grą.

Proszę o przemyślane sugestie, opcja "sprzedaj to co masz, dołóż 200zł i kup x + x" odpada, nie ze względu na nieatrakcyjność lecz ze względu na moje lenistwo.

 

Z góry dzięki :)

Edytowane przez xacti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...