Skocz do zawartości
Orgiusz

Borderlands: The Pre-Sequel

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=c9a4wr4I1hk

 

Jako Iż Tudzież Nei ma tematu o B:TPS pozwolę sobie założyć.

 

Premiera: 14 Października 2014.

 

Platforma: PC, PS3, X360 

 

Opis:

 

Pierdyliard broni@RPGFPS w nowej odsłonie. Ale zepnijcie poślady - tym razem jesteśmy na orbicie Pandory  ( także pierdyliard ewoluuje do poziomu zajemiliarda ).

Tak, zabiłeś Jacka Wilhelma w B2. I co z tego? Do tego Athena i Nisha oraz... Claptrap 

 

Aha - super wiadomość - są cryobronie. W końcu po podpalaniu, slagowaniu, porażaniu prądem i zalewaniu kwasem można kogoś zmrozić. 

Aha2 - wiadomość o kant pleców - możemy grać Claptrapem. Jest więcej tekstu mówionego więc obstawiam że od razu stworzę dwie postaci. Athene i C4P. Drugiego będę ciągle wbijać na umieranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin od rana nabite :D

Gra trzyma poziom, nie ma co.

Gram Atheną i początkowo miałem problem ze skillem, bo za bardzo przyzwyczajony byłem do Phaselocka, ale teraz to już inna gra się zaczyna. Straszna sieka jest momentami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A B2 wygląda jak dodatek do B1 [;

Jak dla mnie część lepsza od poprzedniej.

Poziom trudności jest niższy niż w B2, ale mi to akurat pasuje bo gram solo, a dodając do tego szybsze poruszanie się wychodzi bardziej dynamiczna akcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wiec czy mozna gdzies dokupic samo DLC Shock Drop Slaughter Pit ? Mam podstawke w wersji DIGITAL i Season Pass. Wiem, ze w pudelkowej bylo to DLC, ale komu sie chce czekac na pudelko jak mozna pobrac szybciej.

 

EDIT:

Ok, chyba znalazlem. Nawet dostalem juz klucz. 

 

Jak by ktos potrzebowal:

http://inexus.pl/borderlands-the-pre-sequel/shock-drop-slaughter-pit-STEAM-DLC

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...