Skocz do zawartości
QLIMAX0700

Iphone 4s czy warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka jestem użytkownikiem telefonu Samsung Galaxy Nexus telefon był świetny do czasu kiedy zaczął lagować przy internecie i innych niezbyt mocnych grach myślę nad jakąś zamianą myślę właśnie nad iphonem 4s według benchmarków  Nexus jest lepszy ale laguje a iphone z ios 6 nie należy do telefonów które lagują przy korzystaniu z internetu patrzałem na parametry i trochę słabo jak na 2014 rok nie mniej jednak procesor ma ten sam co nexus tylko słabsze taktowanie.Czy przejście na Iphona do dobry wybór jeśli chodzi o cenę to jest mniej więcej tyle samo warty co nexus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nie warto. Miałem iphona 4s. iOS 6 może i chodzi szybko ale coraz więcej aplikacji już na nim nie działa, natomiast po aktualizacji na nowy IOS 8 niestety 4s zaczyna trochę ścinać. Jeśli byłeś zadowolony z androida to możesz trochę dołożyć i kupić Nexusa 5 (sam posiadam i jestem mega zadowolony) lub tańszą motorolę moto g. Jeśli zależy ci na ios to tylko iphone 5 w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nie warto. Miałem iphona 4s. iOS 6 może i chodzi szybko ale coraz więcej aplikacji już na nim nie działa, natomiast po aktualizacji na nowy IOS 8 niestety 4s zaczyna trochę ścinać. Jeśli byłeś zadowolony z androida to możesz trochę dołożyć i kupić Nexusa 5 (sam posiadam i jestem mega zadowolony) lub tańszą motorolę moto g. Jeśli zależy ci na ios to tylko iphone 5 w górę.

 

Zamiast Nexusa 5 lepiej LG G2. Cena w zasadzie ta sama (albo i niższa), a dużo lepsza bateria i aparat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Kupilem sobie tydzien temu 4s bo wg zapewnien sprzedawcy mial byc z ios7. Okazalo sie ze tak nie jest i pracuje na ios8. Moge go zwrocic, to nie jest problem. Problem polega na tym, ze jestem w mega kropce. Smiejcie sie, ale to jest jedyny telefon, ktory mi sie po prostu podoba.

 

Srednio to dziala na tym ios8 i tak sie zastanawiam, czy techniczńie jest obecnie, badz moze byc w przyszlosci mozliwosc powrotu np. do ios7. Mam rowniez starego ipada3 ktory calkiem niezle podryguje na m systemie, wiec z 4s mysle powinno byc podobńie.

 

 

Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Rozumiem, że wstrzymywać się z aktualizacjami, bo tym samym opóźniam możliwość przejścia do ios7 (jailbreak?). Dziś np. dostałem komunikat o możliwość update-u do 8.2. Działa to może wg opinii odrobinę szybciej.

 

Obecnie i tak trochę skomplikowałem sprawę, bo zrobiłem update z 8.12 -> 8.13, a tego co wyczytałem JB możliwy jest tylko dla 8.12. 

 

Długo się czeka na "złamanie" kolejnych wersji ios-a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Iphone 4s z najnowszą aktualizacją i nic mi sie nie zacina, wszystko chodzi tak jak powinno więc nie masz czego się bać. Zostało również potwierdzone, że Iphone 4s dostanie aktualizacje do iOS 9, więc powinno być tylko lepiej. 

 

Wszyscy się boją aktualizować 4s, bo będzie przycinac itp. Ja swojego kupiłem z iOS 7 i teraz na iOS 8.3 działa moim zdaniem lepiej. Odwagi;P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...