Skocz do zawartości
grzechuk

lg g2 mini vs motorola moto g

Rekomendowane odpowiedzi

obecnie posiadam htc 8s, zaktualizowałem system do win 8.1 - nie powiem, system miodzio, ale telefon prawdopodobnie sprezentuję ojcu...

szukam czegoś taniego i wydajnego, tym razem na androidzie (nigdy nie mialem kom z tym systemem, rim, symbian, wp - to za mną)

 

wypatrzyłem dwa modele, które są w zasięgu cenowym (nie chce brać nic droższego niż 1000zł), co sądzicie? czy ktoś posiada jeden z tych smarfonów? czekam na opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymagania - dobry aparat + multimedia, nie będę grał w gry 3d, więc gpu w sumie na drugi plan...

dobrze byłoby gdyby bateria trzymała 2 dni conajmniej (jako słuchawka, jako zabawka może trzymać 1 dzień)

 

bb z tego co widze jest w tej samej cenie, wszystkie 3 słuchawki stoją po ok. 800zł

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XT1045 ma slot na karty i też kosztuje poniżej 800zł chociaż przesiadka na androida dla samego faktu przesiadki i tylko z ciekawości to bym sobie odpuścił. Po euforii spowodowanej dostępem do pierdyliona rożnego rodzaju apek (z czego ponad 90% jest kompletnie nieprzydatna) po jakimś czasie i tak korzystasz z kilku na krzyż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G2 bawiłem się pełną wersją i wiem że cokolwiek z nazwą Mini jest rozczarowywujące. XT1032/XT1033 nie ma slotu microSD także 16GB < 800pln jest ciekawą opcją.

 

Nie bawiłem się pełną wersją G2, ale mam g2 mini od kilku miesięcy i mini to on nie jest, ale poza tym jestem bardzo zadowolony. Wydajność wystarczająca, w gry 3d można pograć a jak się nie korzysta nadmiernie z internetu to 3 dni na baterii nie są niczym nadzwyczajnym, co prawda wbudowane 8gb to trochę mało jak ktoś nosi tony multimediów, ale jest opcja dorzucenia karty microsd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...