Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem, otóż komputer od dzisiaj zaczął mi się zawieszać. Zawiesza się zazwyczaj chwile po uruchomieniu(max 10 min). Próbowałem zeskanować system w poszukiwaniu wirusów ale nawet szybkie skanowanie nie zakończy swego działania a on już się zatnie. Sprawdzałem stan dysków programem i wszystkie są w stanie dobrym a diagnostyka pamięci ram systemu Windows nie wykrywa żadnych problemów. System który posiadam do Windows 8.1 ze wszystkimi najnowszymi aktualizacjami. Komputer raczej się bo mam program który monitoruje temperatury procesora i karty graficznej i wszystkie dochodzą do max 41C. Zaraz po zacięciu i wyłączeniu kompa od prądu dotknąłem radiatora od procesora, kartę graficzną w różnych miejscach oraz obudowę zasilacza i wszystkie i żadna nie była wysoka.  Proszę o pomoc!

 

 

 

 

 

 

 

 

P.s Jeśli temat założyłem w złym miejscu to proszę o przeniesienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie było mnie parę dni w domu ale już wróciłem. Przeskanowałem i żadnego problemu nie wykrył. Po paru skanowaniach i odinstalowywaniu różnych rzeczy odinstalowałem program nVidia GeForce experience i problem znikł, Okazało się że najnowsza wersja tego programu coś psuła i zawieszała komputer, próbowałem pary razy instalować ten program ale zawsze jest ten sam skutek. Macie może jakieś pomysły do tego jak zrobić aby nie zwieszał kompa bo program jest bardzo fajny i użyteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...