Jump to content

Recommended Posts

Witam mam problem, otóż komputer od dzisiaj zaczął mi się zawieszać. Zawiesza się zazwyczaj chwile po uruchomieniu(max 10 min). Próbowałem zeskanować system w poszukiwaniu wirusów ale nawet szybkie skanowanie nie zakończy swego działania a on już się zatnie. Sprawdzałem stan dysków programem i wszystkie są w stanie dobrym a diagnostyka pamięci ram systemu Windows nie wykrywa żadnych problemów. System który posiadam do Windows 8.1 ze wszystkimi najnowszymi aktualizacjami. Komputer raczej się bo mam program który monitoruje temperatury procesora i karty graficznej i wszystkie dochodzą do max 41C. Zaraz po zacięciu i wyłączeniu kompa od prądu dotknąłem radiatora od procesora, kartę graficzną w różnych miejscach oraz obudowę zasilacza i wszystkie i żadna nie była wysoka.  Proszę o pomoc!

 

 

 

 

 

 

 

 

P.s Jeśli temat założyłem w złym miejscu to proszę o przeniesienie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podaj pełną konfigurację sprzętową (w tym marka, model i moc zasilacza).


Przenoszę do podstawowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli na innym koncie nie ma problemów, przeskanuj kompa na syfy wszelkiej maści. Jak nic nie da, zrób odpowiednie logi i załóż temat w dziale centrum bezpieczeństwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam nie było mnie parę dni w domu ale już wróciłem. Przeskanowałem i żadnego problemu nie wykrył. Po paru skanowaniach i odinstalowywaniu różnych rzeczy odinstalowałem program nVidia GeForce experience i problem znikł, Okazało się że najnowsza wersja tego programu coś psuła i zawieszała komputer, próbowałem pary razy instalować ten program ale zawsze jest ten sam skutek. Macie może jakieś pomysły do tego jak zrobić aby nie zwieszał kompa bo program jest bardzo fajny i użyteczny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety program nie jest "fajny i użyteczny", jeśli powoduje takie problemy, jak opisałeś. Pozbądź się go i nigdy nie instaluj. A jeśli już nie możesz bez niego żyć, możesz poszukać starszych wersji, które nie powodowały ww. problemów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.