Skocz do zawartości
mikiwaw

~4,5k, do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Hi,
mam zamiar kupić komputer i proszę o pomoc w wyborze zestawu.

Wymagania:
- tylko komputer, bez systemu, urządzeń peryferyjnych i napędu optycznego;
- komputer głównie do gier;

- budżet 4,5k (max 5k);

- OC: nigdy nie podkręcałem ale chętnie bym się nauczył jeśli jest to opłacalne, a ryzyko nie jest duże. Czytałem poradnik ze strony głównej i myślę, że nie jest to takie trudne, tym bardziej, że (tak jest napisane w poradniku) nie traci się gwarancji;
- obudowa: zawsze chciałem mieć przezroczystą obudowę, ale priorytetem jest wydajność, więc tylko jeśli są jakieś w cenie podobnej do zwykłej obudowy;
- mam do dyspozycji zasilacz ze starego komputera:

be quiet! BQT P6-PRO 600W, mogę go sprzedać lub wykorzystać jeśli ma to sens.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz raczej na sprzedaż albo do wyrzucenia .

 

Mimo że firma dobra to sam zasilacz jest dość stary - sama konstrukcja to 2006 rok albo nawet 2004 rok ( widziałem recki zasilacza z 2004 roku ) , 8-10 to dla zasilacza bardzo dużo , po takim czasie zasilacz w zasadzie nadaje się do kosza bo elektronikę ma już przestarzałą i mocno zużytą .

 

Reszta tak jak pisze kolega Dolar444 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, zasilacz wrzucę na allegro od złotówki, może ktoś kupi.

Jest sens kupowania komputera teraz i dokupienia 970 później, czy poczekać i kupić cały zestaw razem?
Co do obudowy, to miałem na myśli raczej z przezroczystego tworzywa ale ta też jest ciekawa, tylko czy przy takiej obudowie komputer nie będzie się bardziej kurzył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...