Skocz do zawartości
White_Lies

[OC] C2D E7200

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Przepraszam z góry za tak archaiczny wątek, ale zmusiła mnie własna niepamięć.

 

Przeglądam poradniki, co by podkręcić e7200, ale ni w ząb nie pamiętam nic. Podstawy znam i pamiętam, ale nie wiem jak np. ustawić orthosa do tego, jaki profil wybrać w nim. Wiem, ze fsb w gore, jesli nie wyrabia to voltage troszkę w górę i dalej testy. Sprzet ze stopki - wymieniłem tylko w niedzielę pastę na świeżą.

Czy ktoś może mnie pokierować krótko, zwięźle i na temat co i jak? Proszę o taką skondensowaną pigułkę informacji, żeby nikomu nie zająć dużo czasu.

 

Jeśli ktoś będzie tak miły i dorzuci do tego oc grafy i pamięci, będę wdzięczny. Bawiłem sie paskami w CCC karty, ale gdzies mi przemknela informacja, ze nie mozna podniesc na niej napiecia i nie wiem ile moze wytrzymac ogolnie.

 

Napiecie cpu standardowe wynosi 1,08750 z tego co widze.

 

Stawiam piwo!

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko, nieciężko.
Pierwsze co uderzyłem w ten poradnik. Przejrzalem, przeczytalem i po 4 latach bez oc, nic nie czaję. Dlatego zwróciłem się o pomoc tutaj.

 

 

Edit.:

Zacząłem działać. Jest 3,2 na zegarze. Delikatnie podniesione napięcie. 

Testuję Orthosem, ale strasznie długo się schodzi. Może ktoś napisać, jak ustawić Linx? Albo mam jakąś dziwną wersję, albo nie wiem właśnie co tam ustawić. Rzuci ktoś link do odpowiedniego i podpowie co i jak ustawić?

Z tego co wyczytałem w poradniku, 15min w Linx, to jak 4h w Orthosie.

Edytowane przez wojownik112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...