Skocz do zawartości
Mr. Alien

Dysk SSD po taniości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

szukam taniego dysku ssd do laptopa 120/128GB. Znalazłem na allegro i ogólnie w sieci takie cudeńko chińskiej myśli technicznej:

http://allegro.pl/dysk-ssd-128gb-kingfast-f9-series-sataiii-510mb-s-i4610356846.html

Nie mogę znaleźć testów do tego modelu F9, ale gdzieś widziałem test samego kontrolera (SiliconMotion SM2246EN) i było całkiem nieźle.

Miał może ktoś z tym styczność? Ew. jak nie to to myślałem o m500, który netto jest mniej więcej w tych samych pieniądzach.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli naprawdę budżetowo, to brałbym Goodrama C40. Co prawda nikt go jeszcze nie zbenchmarkował profesjonalnie, ale sądząc po opiniach nie jest źle. Chińczyk - pewnie będzie działał i miał wydajność, ale bałbym się, że w razie reklamacji sprzedawca się zwinie i będę musiał pluć sobie w brodę, że nie dołożyłem 30zł do czegoś sprawdzonego.

 

Pozycje podane przez reydena są bardzo OK.

Cruiciala M500 można wyrwać za 238zł w ole ole z darmową dostawą.

Ewentualnie Intel 520 za 239pln - sklep znam, istnieje jako stacjonarny od lat w tym samym miejscu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie wynalazki Chińskie darował.... rozumie gdyby kosztował np. 99 PLN to jeszcze można by się zastanawiać.

 

Ale jak masz 20-30 zł różnicy pomiędzy Chińczykiem a sprawdzonym i 

firmowym dyskiem z pewną gwarancją - to chyba jest oczywiste co kupujesz.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...