Skocz do zawartości
joshua

Radeon 9500 -------> 9500 PRO. To działa !!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , część z was wie że ostatnio sprawiłem sobie radka 9700. Oprócz tego wziąłem do testów FIC-a 9500 bez pro. Zrobiłem testy na catalystach 3,5 :

3Dmark 2001 SE 10172 pkt

a później zainstalowałem driver-y Omegi odblokowujące dodatkowe potoki na karcie i oto rezultat:

3Dmark 2001 SE 12350 pkt

 

Czyli wynika z tego , że karta stała się wersją PRO. Przy tym nie zauważyłem żadnych błędów w grafice !!! Poniżej jeszcze jeden link do wyników Fumfla , który ma tę kartę w wersji PRO:

Fumfel Radeon 9500PRO

 

Mam nadzieję , że się Fumfel nie obrazi ,że użyłem jego linku , he he

 

Aha karta jest na sprzedaż.Jakby co to piotr@seznam.cz

 

DODANO:Poprawiłem nick Fumfla. Sorawka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrazicto sie nie obraże ale chociaż napisz mojego nicka poprawnie :lol:

Jakiej wersji OMEG uzyłeś?Aha weźjeszcze troszke tą karte podkręć :D.I jeszcze jedno.Gdzieś wyczytałem że ta grafa CLUB 3D r9700 to bardzo dobra firma i teraz na Twoje specjalne życzenie(chociaż takiego nie było :lol: ) tekst z czasopisma PC WORLD COMPUTER :

 

Podonie jak modele z seriiR9700 Pro innych producentów, również karta Radeon 9700 Pro firmy CLUB 3D jest pod względem technicznym zgodna z wzrocem firmy ATI.tak wiec częstotliwość taktowania procesora/pamieci wynosi odpowiednio 325/620 mhz, a wielkosć pamieci to 128.Takze osiągi karty nie odbiegają od osiągów konkurencji, różniąc się przeciętnie o mniej niz jedna klatke na sekunde.Wszystkie wartości pomiarowe zebraliśmy w obszernym zestawoeniu na kolejnych stronach.Pakiet dodatków do karty Radeon 9700 Pro również nie odbiega od pakietó konkurencji.Znajdziesz w nim standardowy zestaw kabli i adapterów wideo, odtwarzacz WINDVD, płytę CD ze sterownikami oraz jedną, wybranagre.Uwagęzwraca wentylator,pracuje wyraźnie głosniej, niz na kartach ELSY czy HERCULASE.Karta firmy CLUB 3D kosztuje za to tylko 380 euro i jest jednąz najtańszych w serii Radeon 9700 Pro.Za naszą wzorcową kartę 3D, Hercules 3D Prophet 9700 pro, musisz zapłącić całe 1965 zł, choć z drugiej strony, otrzymasz w zamian niemal bezgłosny wentylator i doskonała gre RPG MORROWIND.Marka CLUB 3D nie jest dostępna w tej chwili w POlsce, ale naprzykłąd w niemczech szybko zdobywa popularnosć.Ta informacja powinna zainteresować przedstawicieli polskich firm.

 

Finiti, nie musisz dziękować :D

 

Faktycznie jak sieprzygladam teraz moim i Twoim compare to bardzo podobne wyniki (mimo ze mam 400 mhz mniej na procu :lol: Athlon ROX :D ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile sobie życzysz za tą kartę??

Update A tak wogóle to całkiem spoko wynik :D Teraz strasznie żałuje że kupiłem tego piep**** Radka 9KPro. Mogłem przynajmniej poczekać na 8,5k(wiedziałem że jest lepszy), ale spieszyło mi się i teraz mam :( 9000ptk. w 3DMarku nie mogę zrobić na full podkręconym(jak na razie :().

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile sobie życzysz za tą kartę??  

Update A tak wogóle to całkiem spoko wynik :D Teraz strasznie żałuje że kupiłem tego piep**** Radka 9KPro. Mogłem przynajmniej poczekać na 8,5k(wiedziałem że jest lepszy), ale spieszyło mi się i teraz mam :( 9000ptk. w 3DMarku nie mogę zrobić na full podkręconym(jak na razie :().

To faktycznie namoczyłęś.Znajdź na niego łosia i spyl :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie namoczyłęś.Znajdź na niego łosia i spyl :lol:

Taaa... Tylko gdzie ja takiego znajdę :( Qumpli w chu** nie robię :( Heh, a teraz takie super Radki 8,5k za jedyne 440zeta chodzą :( A na Allegro teraz Radki 9kPro chodzą po 200zeta :( Znaczy się są tam ludzie którzy chcą sprzedać az 350-400, ale z tego co zobaczyłem(szybko), to sprzedaje się dużo taniej :( Szkoda, a za 200zł nie będe sobie kupował 2000 3DMarkófff :( Jakby mi się udało to sprzedać za 350, to co innego, ale za 200zeta!! Ja go kupiłem za 500!! :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuuu jak kupiłęś za 500zł i za 200zł by poszedł to lipa :!: .300złw plecy mi by sie nie uśmiechało zbytnio :? ..........

Tak jakby. Znam kolesi który kupuje za 3/4 ceny nowego egzemplarza, czyli teraz byłoby to jakieś(licząc cenę Szafira 9kPro - 430zł) jakieś 320zł. To całkiem nieźle zaważywszy na to, że nowy Szafirek 9.1k 128bit z lekkon zaniżonymi zegarami (230 pamięć, 250 chip) kosztuje 380zł. To by już było do przyjęcia. Teraz tylko pytanie, czy ten koleś się na 100% zgodzi?? I ile mi to da ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joshua za ile chcesz puscic tego fica? 

tutaj jest za 700zl  http://www.netpol.gliwice.pl/detale.php?po...65eba2ddab32fc0

Za tyle mogę sprzedać. Ta firma buja się na Allegro z tymi FIC-ami już ładny kawał czasu...(czyżby dodatkowe potoki uszkodzone??? :wink: ). Mój egzemplarz to nówka jak ze sklepu z komletem kabli i CD.No i sprawdzone te dodatkowe potoki ... he he. Więc jak???? BTW swojego 8500 od Gigabyte spyliłem za 6 paczek ale miał ponad 10k w 3Dmarku2001SE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie, tylko powiedz jakich omeg uzyles do tego....

ja wczoraj instalowalem omega_2443 i drivery gdzie nie ma odblokowanych potokow.....wzrost wydajnosci przy P4 2.2 512 ddr 333 GIGABYTE MAYA II R9500 64 DDR

przed 2130 Future MArk 2003

po 2580 Future MArk 2003

nie dziala u mnie odblokowywanie 4`ch potokow, wzrost wydajnosci widoczny...wiec prosze scislej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie, tylko powiedz jakich omeg uzyles do tego....

ja wczoraj instalowalem omega_2443 i drivery gdzie nie ma odblokowanych potokow.....wzrost wydajnosci przy P4 2.2 512 ddr 333 GIGABYTE MAYA II R9500 64 DDR

przed 2130 Future MArk 2003

po     2580 Future MArk 2003

nie dziala u mnie odblokowywanie 4`ch potokow, wzrost wydajnosci widoczny...wiec prosze scislej :P

Dokładnie tych samych co Ty...coś skopciłeś przy instalce albo masz zrypane te dodatkowe potoki. Na czterech osiągnięcie 3671pkt. było by trudne chyba , no nie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...