Skocz do zawartości
xBum

Podświetlana klawiatura podobna z laptopów z MSI półmechaniczna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Dotychczas miałem klawiaturę zawsze w laptopie, ale zmieniam opcje na stacjonarkę i o ile wszystko już mam tak nie mogę znaleźć odpowiedniej dla mnie klawiatury.

Prośba do Was o pomoc w znalezieniu jej.

Najlepiej by było gdyby klawiatura była podobna do tej co mam teraz w laptopie MSI. Chodzi, głównie o to by była taka z niskimi klawiszami szybko i cicho chodzącymi. Ta klawiatura jest półmechaniczna, jest taki efekt szybszego kliknięcia, który w grach daje fajny efekt, a dodatkowo nie męczy rąk przy dłuższym pisaniu. Do tego jest podświetlana na różne kolory i 3 strefy, co dla mnie nie jest najistotniejsze, jednak chciałbym, żeby była podświetlana(nawet na biało), bo łatwiej widać klawisze wieczorem. Cena tak do 250zł, powyżej to już chyba przepłacanie.

 

Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, powiedz mi znajdę coś tańszego? Ten razer fajny, ale gdyby było coś tańszego choćby przez mniejszą ilość klawiszy, nie potrzebuje aż tylu, bo w gry mmorpg gram raczej rzadko, a częściej w fpsy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby była podświetlana? Nie znam nic więcej podobnego.

 

Od siebie mogę polecić k8100 v2 - membranówka, ale z "feedbackiem", więc działa całkiem nieźle. No i ma pewien dodatek, który bardzo przypadł mi do gustu - sylikonowa nakładka na klawisze. W skrócie: można żreć i pić nad klawą bez obawy o zaśmiecenie jej środka. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a taki wynalazek jak Natec Medusa 2 backlight czy natec genesis RX22? Niestety ta k8100 v2 ma jakieś takie wysokie te klawisze, od kilku czy nawet kilkunastu lat piszę na klawiaturze laptopowej i nie wyobrażam sobie klawiatury z wysokimi klawiszami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptopowe klawiatury to zazwyczaj mutacje systemu x-scissors(membrana wzbogacona mechanizmem nożycowym), czyli szukaj podobnych, jak podane  Natec, A4tech też ma kilka takich w ofercie, jak mam od kilku lat  KV-300H (wyspowa, x-scissors) i chwalę sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...