Skocz do zawartości
Gość

Problem z RAM w Windows 8.1

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.
Mam problem z ramem w kompie.
Mam 4gb ramu, jednak maksymalnie system uzywa 3gb. Jesli pobiera 3,1gb ramu to wtedy wyskakuje komunikat o braku pamieci w systemie i system zaczyna zamulac (Gdy uruchamialem demo FIFY15 i wlaczylem muzyka z neta na operze to od razu ten komunikat wyskakiwal, chociaz mialem jeszcze 1gb wolnego ramu).
Pamiec wirtualna mam wlaczona, ustawione na obu partycjach, zeby system kontrolowal ich rozmiar. Mam tez grafe zintegrowana w procku, jednak wylaczylem ja w biosie i w menadzerze urzadzen jest tylko grafa zewnetrzna).
Specyfikacja kompa to:
CPU: Intel i5 4570
Mobo: MSI B85 G43
GPU: MSI Radeon R9 270 Gaming OC
RAM: 1x4GB Kingston HyperX 1600mhz cl9
HDD: Seagate 500gb
PSU: XFX 450
OS: Windows 8.1 Enterprise x64 (wszystkie aktualizacja zainstalowane).

Zauwazylem w menadzerze zadan, ze jest cos takiego jak pamiec wstrzymana. Zajmuje ona wlasnie okolo 1gb.

S4gxYsl.jpg

Edytowane przez krzychu2603

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Wylaczylem wszystkie programy i wlaczylem tylko opere. Otwieralem po kolei dodatkowe karty i zuzycie ramu doszlo do 4gb i nie mialem zadnego komunikatu o braku pamieci. A podczas wlaczania fify 15 demo nawet majac 2,9gb wolnego ramu wyskakiwal komunikat o braku pamieci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...