Skocz do zawartości
nowiciusz

modyfikacja obudowy lian li 1020

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Chciałem poruszyć temat wnętrza obudowy Lian li 1020 a konkretnie jej elementów.Powodem o którym piszę jest oszustwo Pana Krzysztofa Mączyńskiego z Darmacz.pl któremy na początku maja wysłałem wszystkie części tej obudowy do polakierowania i jak się okazało to do dnia dzisiejszego ich nie otrzymałem, a kontakt z tym Panem jest nie osiągalny.Pytam was jak mogę ten problem rozwiązać i czy mam szanse kupienia takich elementów gdziekolwiek albo próby modyfikacji jej wnętrza.Ostatecznie mógłbym sprzedać za 1/4 ceny osobie która umiałaby zrobić jeszcze z niej użytek.Dziękuje wam wszystkim za pomoc którą mi okażecie.......

post-187056-0-12960900-1411752777_thumb.jpg

post-187056-0-37590400-1411752785_thumb.jpg

post-187056-0-34446200-1411752796_thumb.jpg

post-187056-0-90911300-1411752815_thumb.jpg

post-187056-0-05566000-1411752825_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa nie jest aż tak tragiczna, bo da się żyć bez koszyków 5,25", 3,5" czy coveru na PSU.
Najgorzej jest z bokami oraz tacką na mobo, bo z topem jak mówiłem, nie ma problemu; idzie dosztukować i to taki, jaki sobie wymarzysz (wzór, materiał etc.)
Ostatnio widziałem na pclolu jak ktoś w lilianie zrobił z akrylu tackę, tylko szkoda, że koszt dorobienia wszystkiego może wynieść połowę, jak nie więcej wartości nowej budy.
 

Edytowane przez Finchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Tak jak myślałem koszty tej zabawy jak słusznie napisałeś nie będą małe a efekt nie zawsze jest doskonały.I tutaj nasuwa się pytanie czy nie lepiej jest sprzedać i kupić inną.Co o tym myślisz? Podeśle mi ten link z pclolu z ciekawością zobaczę jak był efekt....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowa w takim stanie jest nic nie warta.
100-150zł moze by ktos zaoferował, ale szczerze watpie (bylo kilka modeli v1100 kompletnych itp, potrafiły wisiec po 250zł przez pol roku na allegro.

Jesli ktos akurat szukałby panelu/i bocznego to mysle ze same panele moglby zaplacic 150zł
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu gościa nie zgłosisz na policję? Skoro przywłaszczył sobie Twoje mienie...

Witaj,

Jak sobie poczytałem o problemach z tym człowiekiem na forum pclab to mi ręce opadły i od razu poszedłem z tym na policję i co dowiaduje się że musiałbym założyć sprawę w sądzie gdzie czas i pieniądze odgrywają tutaj ważną rolę.I postanowiłem mimo wszystko czekać aż w końcu ten człowiek odda mi to co moje.

Pozdrawiam....

wejdź na pclola na przykład i na górze jest przyklejony temat o tej osobie ;) ma kilkanaście stron już.

dzięki za info ale ten temat już poznałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem mimo wszystko czekać aż w końcu ten człowiek odda mi to co moje.

 

Życzę powodzenia :P

Póki nie zgłosisz tego na policję, albo sam nie pojedziesz do niego osobiście, to nic nie załatwisz.

 

Ech, kolejna osoba zrobiona w balona przez Darmacza... Zastanawiam się co w tym państwie trzeba zrobić, żeby w ogóle ponieść jakąś odpowiedzialność karną. Przecież chyba póki nie wykiwa jakiegoś syna ministra, albo gangstera, to będzie ciągnął w nieskończoność tą swoją oszukańczą działalność, pomimo mnóstwa spraw na policji i całego tabunu niezadowolonych klientów...

Edytowane przez ivanov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...