Skocz do zawartości
mr.Witek

Miasto 44

Rekomendowane odpowiedzi

Czy oglądał ktoś film pt. Miasto 44, mógłby ocenić go i napisać czy go poleca. Film zapowiada się ciekawie i nie wiem czy iść.

 

P.S. Coś stara i ciągle gorąca ta Ośla łączka :D

Edytowane przez mr.Witek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem w zeszłym tygodniu. Oceny się nie podejmę, choć momentami było widać, że produkcja nastawiona jest w jakimś tam stopniu na widownię "gimbo-licealną". Ogólnie watchable. Chcesz? Idź, bilet do kina to nie majątek.

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że jak na polskie warunki budżetowe to się postarali bo sceny naprawdę dopracowane i chociaż dla samych efektów warto iść ale mi osobiście niektóre pomysły reżysera kompletnie się nie podobały. Głównie chodzi mi o sceny slow-motion które strasznie wybijały mnie z rytmu oglądania - najpierw pełen realizm, ginący od przypadkowych kul młodzi powstańcy a za chwilę obrazek dwójki głównych bohaterów, którzy jako scenerię pierwszego pocałunku musieli sobie akurat wybrać bardzo "romantyczny" ostrzał z broni maszynowej....Może według reżysera i nastoletnich widzów tego typu sceny mają jakiś głębszy sens czy drugie dno ale jak dla mnie były po prostu żenujące

Edytowane przez april*s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...