Jump to content
Sign in to follow this  
worms1414

Asus GTX 780 Direct CU II OC + EK Water Blocks + Backlpate

Recommended Posts

Witam serdecznie.
Dziś mam do sprzedania ASUS GTX 780 DIRECTCU II OC, zakupiona szóstego grudnia zeszłego roku, w morele net, oczywiście wszystko co oryginalnie dostałem jest, calutki BOX.

Karta została od razu zamontowana w system LC, więc jest zwodowana.
Póki co chce sprzedać całość, czyli z chłodzeniem wodnym i do zestawu dokładam: 
-EK Water Blocks EK-FC780 GTX DCII - Acetal+Nickel,
-oraz EK 780 DC II Backplate Acatel
-oczywiście oryginalne chłodzenie i wszystko inne też jest, żadne plomby nie naruszone.
Gwarancja od chwili zakupu 36 miesięcy.

Myślę że osoby zainteresowane będą wiedziały co kupują.
Stan wizualny, oraz techniczny 100% sprawny, żadnych wad ukrytych.
Karta nigdy nie przekraczała 43 stopni w stresie, super wydajna, gorąco polecam

Na fotkach generalnie podgląd jak to u mnie pracowało.

Odbiór osobisty w Warszawie mile widziany.
Wysyłka kurierem po zaksięgowaniu kasy na koncie.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem, zaproponuj swoją cenę, może się dogadamy i zaoszczędzimy sobie czasu.

Zapomniałem napisać że karta ma zmieniony bios oryginalny i w grany modowany od super gościa podnoszący możliwości OC w razie potrzeby, skyn3t-vBios-DCII-rev4 podejrzewam że każdy zaznajomiony z tematem zna biosy od tego gościa.
Karta tylko do testu na forum została podkręcona by osiągnąć wyższe miejsce w teście, a normalnie działa na default. Wyniki można zobaczyć na forach w 3dmarkach nick worms.

Cena 1420zł + K.W.

worms1976@gmail.com

tel 533-502-180

Pozdrawiam

https://plus.google.com/photos/108760591754351083804/albums/6064931195044362225

Znaczy co usunąć? Twoje konto? Zabananować? Bo jeśli chodzi o usunięcie tematu, wszelkie informacje znajdziesz tu http://forum.purepc.pl/index.php?app=forums&module=forums&section=rules&f=19

19. Ogłoszenia nie podlegają skasowaniu, nawet na prośbę użytkownika i będą archiwizowane przez forum dla celów dowodowych. Każde ogłoszenie jest jednak ukrywane w domyślnym widoku po upływie 7 dni od jego zamieszczenia.

• Upvote 1

Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.