Skocz do zawartości
masin

Windows 10 Technical Preview (tylko wersja dla testerów!)

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie zcy to Win7 czy Win10, po wylaczeniu page file, system juz nie tworzy tego pliku, chocby nie wiadomo jak byl obciazony. Zawsze go wylaczam calkowicie, nie ustawiam na jakies minimalne wartosci.

 

W AppData/Local/Temp kopiuje sie wiekszosc instalatorow sterownikow, programow ,sciaganych plikow etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy otrzymujecie nowe wersje buildów ? Ja mam nadal 240, nawet po użyciu MediaCreator od MS, który zaciąga build i przeinstalowuje od nowa, nadal w Windows Update nie wykrywa mi nowych buildów, a mam dodane konto MS, Fast ring ustawiony i napisane, że wszystko gotowe do uzyskania kompilacji niejawnego programu testów. A opcji na clean install z nowymi buildami chyba nie ma, bo MS udostępnia je tylko w Windows Update.

Edytowane przez cripple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy otrzymujecie nowe wersje buildów ? Ja mam nadal 240, nawet po użyciu MediaCreator od MS, który zaciąga build i przeinstalowuje od nowa, nadal w Windows Update nie wykrywa mi nowych buildów, a mam dodane konto MS, Fast ring ustawiony i napisane, że wszystko gotowe do uzyskania kompilacji niejawnego programu testów. A opcji na clean install z nowymi buildami chyba nie ma, bo MS udostępnia je tylko w Windows Update.

Mam identycznie jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identycznie jak Ty.

 

Przy oznaczeniu wielu opcji prywatności w DoNotSpy10 nawet po późniejszym ich odznaczeniu nowe buildy nie chciały mi się ściągać.Ściągnąłem tool MediaCreation Tool x64 od Microsoftu, który ściągnął mi jeszcze raz build 240, zainstalował go i przeczyścił opcje i wtedy nowy build zaczął się ściągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy oznaczeniu wielu opcji prywatności w DoNotSpy10 nawet po późniejszym ich odznaczeniu nowe buildy nie chciały mi się ściągać.Ściągnąłem tool MediaCreation Tool x64 od Microsoftu, który ściągnął mi jeszcze raz build 240, zainstalował go i przeczyścił opcje i wtedy nowy build zaczął się ściągać.

Ja nic w nim nie mieszałem.

Na nowo systemu raczej stawiał nie bedę, bo nie chce mi się wszystkich moich programów instalować od nowa a pewnie nie da się zaktualizować do tego samego buildu bez utraty czegokolwiek..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 10565 mam problem z aktywacja insidera po czystej instalce :/ Ktos jeszcze tak mial?

 

edit: Ok, M$ dal szanse na darmowego windowsa z Insider programu, jednak... gdy system wylozy Ci sie podczas aktualizacji i wgrasz go na czysto od nowa to bye bye insiderze :P

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj instalowałem najnowszy build WIN10 Insider Prewiev 14251.1000 pro x64 pl. i zaraz po uruchomieniu się systemu, wszedłem w jego  właściwości.

 

Aktywacja nastąpiła natychmiast :)

 

 

Jak by ktoś chciał ISO, to tutaj daje z MEGA.

 

WIN10 PRO X64 PL 14.251.1000:

 

https://mega.nz/#!CtMUnSqb!p9BB6Zzn3wmfEJ5S4hRkfCGRiUHjITiN7x60rystfCg

 

 

W czasie instalacji nie wpisywać żadnych kluczy, bo już jest dla nas przypisany, wystarczy zaznaczyć, że nie posiadamy klucza i kliknąć dalej - głupkowato to brzmi, ale tak ma być :P

 

Po instalacji zalogować się do MS i wszystko zostanie automatycznie aktywowane :)

 

 

 

5009654100_1454027881_thumb.jpg

 

 

3842082100_1454028036_thumb.jpg

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę więcej takich problemów: http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_10-windows_install/windows-10-installation-error-0xc1900101-0x20017/5bdf6fe0-11c7-470d-a7ab-fcda4765be24

 

Możesz spróbować zrobić pendrive z systemem i postawić jako świeżą instalacja.

 

System samoczynnie się zaktywuje po zainstalowaniu się.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobilem to inaczej. Bylem w programie insider przez prawie rok i kiedy zostal wydany RTM chcialem przeinstalowac system (czysta instalka). Niestety MS wylaczylo serwery do aktywacji w tamtym czasie i nie moglem nic z tym zrobic. Na forum znalazlem metode "brut force" do aktywacji z kluczem MS i zadzialalo lecz niestety po ktoryms updejcie builda aktywacja zniknela. Wczoraj postanowilem zainstalowac Win10 jako glowny system i sciagnalem czysty build ze strony MS. Po instalacji aktywacja jednak sie nie powiodla. Nie mialem nic do stracenia, wiec napisalem do supportu MS (online chat) dokladnie o co chodzi i o dziwo po paru minutach mialem system aktywowany!!! Pani na chacie przejela zdalnie mojego kompa na pare minut. Porozgladala sie i wbila jakis klucz i bum. Mam aktywowanego windowsa w trybie insider preview ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...