Skocz do zawartości
ladigb

Jaki zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie

Mój obecny zasilacz pod obciążeniem zaczyna przypominać helikopter, wiec najwyższy czas na zmiane.

Przede wszystkim szukam czegoś cichego pod obciążeniem, stabilnego i z modularnym okablowaniem.

Zastanawialem sie nad zasilacza be quite power zone 650w, ale kompletnie sie na tym nie znam i był bym wdzięczny za pomoc.

Pc

i5 2500k OC 4500 mhz

Msi Gtx 970 OC 1320/7800

HDD WD blue 1Tb

SSD 128gb samsung

8gb ram crucial

Noctua u14s

Fractal R4 black pearl 4x 140 sw1 be quite

Edytowane przez ladigb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś,nie przemawiają do mnie??Do mnie też nie za bardzo zasilacz przemawia  :P Ale OK każdy ma jakieś "inności" xD .Co do mocy spokojnie wystarczy Ci jakiś zasilacz o mocy 550 z zapasem mocy,a może podaj jaki posiadasz zasilacz w chwili obecnej

Edytowane przez Drizz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ew wymienić wentylator. Poczytaj w tym wątku co jest teraz na topie. Zasilacz rozkręc i sprawdź co tam za wentylator siedzi i czy faktycznie jest czysty. Jak 120 mm to kup 120 mm i zamontuj. Nie jest to specjalnie trudne, a kasa się przyda.

 

http://forum.purepc.pl/topic/234433-jakie-obecnie-wentylatory-120mm-sa-najlepsze/page-69

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...