Skocz do zawartości
Dacjan

PC do gier, sama skrzynka za 2599zł ?

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zastosowanie komputera: Gry.
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 2599zł.
  • Których części potrzebujesz ?: Całej skrzynki PC.
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt ? Nie znam się, raczej nie. Szkoda gwarancji.
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor ?  Jaki to model?: TV samsung HD 24"cale 1920 x 1080.
  • Własna propozycja zestawu: Liczę na pomoc znawców.
  • Inne: Proszę o pomoc w złożeniu komputera do gier za kwotę 2599zł po nieważ jestem w tych sprawach lajkiem, chciałbym aby ten komputer nadawał się do gier typu : call of duty ghosts, call of duty advanced warfare, crysis 3, battlefield 4, watch dogs, gta V, assasin's creed 4 Black Flag, tomb raider, max payne 3.

    Zależy mi na dobrych ustawieniach typu : wysokie, bardzo wysokie aby można było płynie grać i cieszysz się z rozgrywki w trybie single player lub multi player.

     

     

    Proszę wszystkich znawców o pomoc będe bardzo wdzięczny, z góry dziękuje. 

                  

     

                                                                                                                                      Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką płytę główną do 259zł najlepiej wybrać i czy może być ten zasilacz 530W,  pod Procesor Intel Core i5-4590 3.3GHz LGA1150 BOX i kartę graficzną gigabyte radeon r9 280x ? lub coś z innej firmy lecz koniecznie r9 280x.
Ponieważ wolę dopłacić troszkę do karty graficznej i płyty głównej by mieć lepsze efekty w grach.
Lub kupić używaną r9 280x w cenie nowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę zaszalałem ponad budżet, ale jak ma komputer służyć przez lata to warto trochę grosza dołożyć.
O to mój zestaw który złożyłem z pomocą devila, mam jeszcze parę pytań co do nie go a więc :

http://www.morele.net/inventory/info/eGQNtz/

Czy lepiej pod ten zestaw kupić pamięć ram 1866MHz Goodram z serii Play czy zostać przy tej 1600Mhz Crucial Ballistix ?
I czy lepszy będzie procesor ten :

http://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-4670-3-4ghz-lga1150-box-haswell-bx80646i54670-546529/

czy może ten

http://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-4670k-3-4ghz-lga1150-box-haswell-bx80646i54670k-546530/

Oba są chyba takie same ale ceną się różnią, i czy może być ta płyta główna którą wybrałem pod ten lepszy intel ?
a ja jestem kompletnym lajkiem w tych sprawach i prosił bym o pomoc w dopasowaniu i słusznym wyborze.

Z góry wam dziękuje za pomoc i poświęcony czas ;)

Edytowane przez Dacjan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...