Skocz do zawartości
lukasz

problem z DSL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !! Czy wie ktoś jak puścić DSL-a w LAN ?? Wiem, że trzeba urzyć np. Winroute tylko jest problem z konfiguracją. Może ktoś już ma takie coś i mógłby screen-y podesłać. Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja slyszalem, ze z dslem sie dostaje modem w trybie router wiec powinno chodzic bez problem :?

pytanko, potrzebujesz jakis super funkcji, czy styknie Ci tyle, zeby lacze kazdy mial (bez automatycznego rozdzielania itp.... po prostu samo dzielenie lacza).... styknie :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro to jest router, to czemu jest podpiety pod sieciowke :?: sproboj go poscic pod huba/switcha odpal pod windowsem winipcfg (pod w2k/xp Ipconfig) i wcisnij ODNOW WSZYSTKO....

 

btw, jaki to router :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noose: w iDSL dostajesz modem na ethernet Z FUNKCJĄ routera - domyślnie pracuje jako bridge - za aktywowanie routera (tylko tepsa zna hasło :lol:, ustawiają jedynie NAT) płaci się jednorazowo 300zł - raczej nie opłaca się :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noose: w iDSL dostajesz modem na ethernet Z FUNKCJĄ routera - domyślnie pracuje jako bridge - za aktywowanie routera (tylko tepsa zna hasło :lol:, ustawiają jedynie NAT) płaci się jednorazowo 300zł - raczej nie opłaca się :wink:

Na routerze jest haslo firmowe (domyslne) tepsa je zmienia na takie jakie oni maja. Trzeba by sie takim routerem pobawic i zlamac jakos to haslo co tepsa zalozyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to hamstwo :( jak gadalem kiedys z monterem ktory u mnie neo zakladal, to mowil, ze ja dostaje bridge, a iDSL'owcy maja routerki wpelni sprawne, bez placenia :? cham mnie oklamal :(

 

poszukaj gdzies hasla na necie.....

moze na tym forum Ci podpowiedza.... ja znalazlem tutaj odpowiedz na moje pytanko (haslo do lucenta ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...