Skocz do zawartości
save87

Pomoc w wyborze monitora. 21:9 czy 144Hz

Rekomendowane odpowiedzi

Naszła mnie ogromna chęć zmiany mojego monitora którym to jest http://www.mediamarkt.pl/monitor-lg-27ea63v-p,id-896516?utm_source=porownywarki&utm_medium=ceneo&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml#detail-more


Najpierw napaliłem się na 3 monitorki działające w rozdziałce 5760x1080 ale stwierdziłem że będzie to za duży koszt ponieważ musiałbym dokupić jesczez jedną kartę i wymienić zasilacz więc póki co odpada.


 


Gram dużo w Battlefielda 4 i to będzie podstawowa rzecz którą będę się kierował w wyborze monitora.


 


Zastanawiam się co będzie dla mnie lepsze - zwiększone pole widzenia dzięki proporcjom ekranu 21:9 i rozdziałce 2560x1080 czy standard 1920x1080 tylko że 144Hz. 


 


Prosiłbym ludzi którzy mają pojęcie na ten temat o wypowiedzenie się i przedstawieniu ewentualnych typów monitorków godnych uwagi. Interesują mnie monitory w granicach 27"-29"


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem identyczny dylemat jak ty 2 miesiace temu. Rowniez do BF4. Kupilem Asus vq248qe za okolo 1200zl. Musisz pamietac ze potrzebujesz mocnego sprzetu do gry w minimum 100 fps. W pierwszej wersji mialem SLI 660 ktore zmienilem po miesiacu na 780. Bf4 smiga jak marzenie ale odpuscilem na ustawieniach typu tekstury z ultra na wysokie itp.


Jakby co to wieczorem po pracy odpowiedziec moge na ewentualne pytania. teraz tak na szybko pisalem a musze wychodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój konfiq:

Płyta główna ASRock Z87 EXTREME4
Intel CORE I5-4670K 3.4GHz
EVGA GeForce GTX 780 Dual FTW
DDR3 Crucial Ballistix Elite 8GB
SSD Plextor 2,5' 128GB
SSD Samsung 830 128GB
HDD 1TB
Obudowa Corsair Carbide Series Air 540
Zasilacz EVGA SuperNOVA NEX750B
Chłodzenie wodne Corsair Hydro Series H100i
Razer Arctosa
Logitech G600
Monitor LED LG 27EA63V-P

Ogólnie nurtuje mnie jedna kwestia a mianowicie czy przy tej konfiguracji zauważe różnice po przesiadek z mojego monitora na np. Benq XL2720Z bo takiego niedawno sobie upatrzylem.

 

 

 

Już przytargałem do domu Benq XL2720Z i jest to przepaść pomiędzy moimi dotychczasowymi monitorami.

Edytowane przez save87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...