Skocz do zawartości
DawidElo2

Czy zmieści się ta karta dźwiękowa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytania czy ta karta(Creative Sound Blaster Z) http://www.agito.pl/karta-dzwiekowa-creative-sound-blaster-z-85-676537.html zmieści się w zaznaczone miejsce (PCI Expres) między coolerem a kartą graficzną ? Obecnie zamiast tego Radka 7870 mam GTX780 ale nie zobaczyłem różnicy w wymiarach tych kart więc nie robiłem obecnego zdjęcia.
Z góry dzięki :)

PS. Jeśli znacie jakieś dobre karty za tą cenę to możecie podesłać, byłbym wdzięczny :)

post-212265-0-20049000-1412873655_thumb.jpg

Edytowane przez DawidElo2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno być ok*, zawsze możesz wrzucić dźwiękówkę do PCI-E pod grafiką (tu z kolei pojawia się pytanie, jak będzie z temperaturami GPU po tym zabiegu), ew. przerzucić grafikę slot niżej - tu z kolei pada pytanie, czy będzie wtedy działać w trybie x16.

Alternatywy? Zapewne któryś z Xonarów.

W kwocie tego SB, zwłaszcza, jeżeli korzystasz z jakiś lepszych słuchawek, można zacząć rozglądać się za DACem.

 

*po edycji - z początku 'źle' przyjrzałem się na zdjęcie

 

@Tapatalk

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego miałaby się nie zmieścić tam z góry? Jeśli Twoja grafika nie ma żadnych wystających elementów z tyłu na PCB (wysokie śrubki, backplate itp), to moim zdaniem nie będzie problemu. Lub też rozejrzyj się za Xonarem DX, albo DGX (lepszy do słuchawek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...