Skocz do zawartości
jedrkowsky

Komputer do cs go

Rekomendowane odpowiedzi

Masz jakieś części do wykorzystania ( dysk , napęd , buda czy zasilacz ew. ram DDR3 ) ?

 

Bo 1 000 zł to trochę mało na sensowny komp do CS:GO .

 

Za tą kwotę dostaniesz najwyżej taki zestaw za 902 zł , do tego Raijintek Arcadia za 129 zł lub jak 1 000 zł to absolutny limit to Zalman T1 Plus za 85 zł .

 

Zestaw nie ma dodatkowej karty i ma tylko Pentium G3220 i 4GB ramu na pokładzie , o ile CS:GO na minimalnych ruszy to zapomnij o grze na detalach medium+ i dużej ilości fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten HD36xx to wersja AGP czy już wersja PCI-E ?

 

Bo jak to stare AGP to karta nadaje się raczej do kosza lub na sprzedaż , zresztą wydajność tej serii kart nie powala ale na razie do CS:GO powinna być lepsza niż integra .

 

Potem jak będziesz miał więcej kasy to zmienisz Pentium na I3 lub I5 a tego HD3650 na coś lepszego .

 

Pamiętaj aby dysk i napęd były w wersji SATA , inaczej nici z ich wykorzystania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://scr.hu/2nun/kdtv8

stary dysk by został na razie, jaki i ile masz tego ramu ?

 

raczej nie masz 2x2GB DDR2 czyli procek zostaje wtedy robisz tak:

http://scr.hu/2nun/4hy8s

i do tego to:

http://allegro.pl/hd-5770-gigabyte-warszawa-sprawna-zestaw-i4672988764.html

mi się udało miesiąc temu wygrać taką aukcje za 168zł.

taka konfiguracja pozwala na granie w BF 4 na Full HD i Medium detalach.

 

Z czasem dokupisz obudowę, dysk. Potem kolejne 250zł na Ram i Cooler do proca.

Finalnie masz sprzęt zbliżony do i5 można pomyśleć nad dobra kartą graficzną.

taka jest moja propozycja

Edytowane przez sammy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1000 zł można z używek sklecić niezły sprzęt .

 

I5 2300 + MSI H61M-P31 + 4GB ramu DDR3 to koszt ~650 zł .

 

Do tego HD5770 i Fortron HLN 350W , w razie czego powinno starczyć na jakiś używany dysk SATA jak obecny dysk to jednak jest stare ATA .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grach ten FX dostaje od I3 , czasami nawet 2-rdzeniowe Pentium go przeganiają  - tutaj masz test m.in. FX6300 czy modeli 83xx i 4170/4300 , I3 3220 potrafi w wielu grach przegonić zarówno FX6300 jak i FX8xxx , FX6300 czasami dostaje cięgi od I3 5xx z generacji Nehelem .

 

Do I5 2300 nawet nie ma go porównywać

 

Co do polecania AMD CPU  - nikt ci tego nie zabrania ale sytuacja wygląda jak wygląda więc za każdym razem masz tonę racjonalnych kontr odpowiedzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://scr.hu/2nun/kdtv8

stary dysk by został na razie, jaki i ile masz tego ramu ?

sammy69, a gdzie dałeś pamięć a tym zestawieniu? Raczej nie liczyłeś, że Pentium 4 pracował z ddr3. Wybrałeś tą płytę, bo ma ddr2... Niestety FX nie ruszy z pamięciami ddr2. FX ma tylko kontroler ddr3 a nie ddr2 + ddr3 jak w Athlonach II i Phenomach II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaus to czytaj co dalej napisałem, że raczej nie ma więc procesor zostaje z tego zestawu. Dobrze wiem o tym że fx nie obsługuje  ddr2. W razie jak by napisał że ma 2x2gb ddr2 to można poszukać czegoś pokroju Phenom II 945,955,965 na 95W, a resztę kasy co zaoszczędził z ramu można by było dorzucić do grafiki albo na dysk. Oczywiście zaraz napiszecie że te procki to lipa itd itp. Miał to być tani do cs-a . Poza tym podałem tą płytę ze względu na wejście ATA żeby można było wykorzystać stary dysk jeszcze. Same plusy, ale.... szkoda mi się rozpisywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...