Skocz do zawartości
RPGamer2014

Ocena zestawu + ewentualna modyfikacja

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad tym zestawem za 3k: http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_pazdziernik_2014?page=0,13

tyle że na razie nie kupię GPU, bo czekam na premierę gtx 960. W każdym razie chcę złożyć kompa, który posłuży mi co najmniej 5-6 lat. Nie mam na mysli ciągłego aktualizowania podzespołów, tylko bezawaryjną pracę + niski pobór energii + żeby dało się pograć w 1080p w takie gry jak wiedźmin 2 i 3, gta 5, mafia 2 i 3, skyrim (najlepiej z modami, ale nie wiem czy uciągnie). Czy będzie wystarczający?

Na co zwrócić uwagę?? W poprzednim kompie miałem 2 geforcy, oba gigabyte, w obu stało się to samo a mianowicie pamięci nie były dostatecznie dobrze chłodzone i się spaliły, więc szukałbym karty, która ma dobre chłodzenie nie tylko rdzenia, ale też sekcji zasilania i pamięci. Na pytanie czemu nie chcę radeonów odpowiem, że przeglądając strony z benchmarkami i testami wydajności karty nvidii były testowane na normalnych sterownikach, zaś radeony na jakichś alpha, beta sterownikach. Dla mnie to co najmniej dziwne.

Komp ma służyć głównie do gier i czasem do rysowania w gimpie i autocadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...