Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Szukam laptopa do 3000zł +-100zł.

-Procesor i Karta chciałbym na poziomie i5 i GTX760M, może 850M, nwm jak to wygląda cenowo.

-Dysk 1TB.

-Ramu 4-6GB więcej nie trzeba.

-Ekran nie musi być HD, to w sumie wpłynie dobrze na wydajność, bardziej na rozdzielczości zależy mi na kątach widzenia i dobrze by było gdyby była matowa.

 

Wydaje mi się, że to i tak duże wymagania jak na tą półkę cenową, myślicie, że da się znaleźć coś w ten deseń?

 

ps. Bez systemu

 

Z góry dziękuję! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje wymagania spełnia Lenovo Y510p z i7 i kartą GT755 DDR5. Laptop posiada matryce HD, dobrej jakości obudowę (aluminium), podświetlaną klawiaturę, miejsce do zamontowaniadrugiego dysku SSD oraz audio JBL

 

opcjonalnie Asus R510 z i5, 4GB RAM, dyskiem SSD i wydajniejszą kartą GTX850 DDR3 (poziom GTX760/765). Wyższa wydajność w grach kosztem jakości wykonania

Edytowane przez kaijitsu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje wymagania spełnia Lenovo Y510p z i7 i kartą GT755 DDR5. Laptop posiada matryce HD, dobrej jakości obudowę (aluminium), podświetlaną klawiaturę, miejsce do zamontowaniadrugiego dysku SSD oraz audio JBL

 

opcjonalnie Asus R510 z i5, 4GB RAM, dyskiem SSD i wydajniejszą kartą GTX850 DDR3 (poziom GTX760/765). Wyższa wydajność w grach kosztem jakości wykonania

 

Bardzo lubie laptopy lenovo, tylko martwi mnie ta karta graficzna, chociaż na takiej rozdzielczości powinna całkiem dobrze działać, z tego co się orientuję jest możliwość zakupienia jeszcze jednej takiej samej, to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni dostaniesz drugiej karty do lenovo, a przynajmniej jest bardzo rzadko spotykane takie coś w sprzedaży.

E:

Oczywiście bardzo rzadko jest spotykane - poprzez swoją nieopłacalność

 

Do czego ma być lapek tak btw?

Edytowane przez Laptopy \ Netbooki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni dostaniesz drugiej karty do lenovo, a przynajmniej jest bardzo rzadko spotykane takie coś w sprzedaży.

 

Do czego ma być lapek tak btw?

 

Do szerokich zastosowań, od filmów do muzyki po gry i programy. Zasadniczo wszystko.

 

Myśle, że Lenovo jest idealnym wyborem. Zależy mi też na jakości wykonania i estetyce, a w tej kategorii w mojej opini Lenovo nie ma sobie równych od dawna ( pomijając modele za >4000zł )

 

Biore Y510P, dzięki za pomoc :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ten asus. MA lepszą grafikę pomimo, że na ddr 3.

MA mniej bajerów i słabsze wykonanie, ale sensowniej rozłożoną moc podzespołów :)

 

E: a przy okazji dostajesz SSD

Edytowane przez Laptopy \ Netbooki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie pasty niekoniecznie.

Zobaczę czy brat pozwoli majstrować przy lapku bo to sprzęt dla niego. :blurp:

 

Test zrobię w BF3 i BF4 :wink2:

 

EDIT: http://allegro.pl/lenovo-y510p-i5-4200m-4gb-1tb-2xgt755m-win8-15-6-i4665189761.html

w sklepie mają 50zł taniej.

Edytowane przez QuaiL2048

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki tam piecznik? co to w ogóle jest "piecznik"? troche hałasuje przy graniu tylko, jeśli dobrze rozumiem ten Twój piecznik, to chyba wstrzeliłem się w kontekst... ;) większym problemem jest brak Optimusa przy 2 x nVidia w SLI, mój laptop ostatnio głównie lezy na biurku, więc mi to nie przeszkadza - taki przenośny desktop - ale ogólnie to jest duży problem. Gorzej, że SLI często nie działa... w zasadzie co drugi tytuł to problem. Alien Isolation, BF4... choć może ja mam pecha, mało gram i pewnie trafiam na same takie perełki. Mikro przycięć nie ma. i7 jest super, może jak tylko pykacie w gry to nie ma sensu, ale mi do VMów przydaje się bardzo. A, no i zasilacz do SLI 170W to cegła, którą można się bronić w razie napaści, pierwszorzędny kiścień.

 

Generalnie laptop jest zrobiony bardzo dobrze, cena/jakość+wydajność nie ma konkurencji za bardzo. Jednak jakbym teraz kupował, to już nie brałbym SLI, zwłaszcza że porty takie jak Alien Isolation, wyglądające obłędnie, chodzą w 1920x1200 nawet na jednej GT755.

Edytowane przez qhash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie - mówiłem o temperaturach. Przy i7 i 2xGT755 robi się naprawdę gorąco.

 

Dużo gier już ma optymalizację pod 2 karty - ale nadal wystąpią przycięcia.

 

i7 do 2kart w SLI jest wskazana, i5 ogranicza te karty przy rozwinięciu ich max potencjału.

 

"Pykanie w gry" przy FHD - czyli grasz na minimalnych detalach używając jednej karty gdzie fps jest podbijany przez i7 :) To nie tak miało chyba być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...