Skocz do zawartości
michalelo

Laptop za około 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem studentem zaocznym w innym mieście wyjeżdżam tam na 3 dni i pomyślałem że przydałby mi się laptop żeby chociażby w nocy obejrzeć jakiś film wejść normalnie do internetu itd. Od laptopa oczekuje dobrej baterii (długi czas działania) i dobrego wykonania o komponentach nie będe się rozpisywał bo w sumie ma być do filmów i internetu itp wiem że będziecie wiedzieć o co chodzi ;). jeśli chodzi o cene to jak najtaniej a zarazem jak najlepiej maks 1200zł z systemem czy bez to obojętne wielkość 15,6cala. Spodobał mi się lenovo essential g510 ale zastanawiam się jeszcze nad essential B590 trochę tańszy. Co o nich sądzicie i czy macie jakieś lepsze propozycje?

G510 pomimo dopłaty jednak bardziej do mnie przemawia bo wiem za co dopłacam ale z drugiej strony chce jak najtaniej i w sumie będzie używany weekendowo

Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego zstosowania Lenovo B590 z Celeronem, 4GB RAM i matową matrycą. Nie ma sensu dopłacać do G510. bo w oglądaniu filmów czy w surfowaniu w Internecie różnic nie zauważysz.

 

ewentualnie dopłata do Lenovo G500C z Pentiumem, 4GB RAM i błyszczącą matrycą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to ma być prosty lapek do sporadycznego używania to brałbym jakąś używke z pierwszej ręki (nie komis) za 400-500 dostaniesz na pewno i to w podobne podstawowej specyfikacji ze integrowaną grafą, a zaoszczędzone pieniądze wydać na co innego, studentowi nigdy kasy za wiele, wiadomo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz za

Hp 2560p

Dell e4310

 

E: dobra nie doczytałem, że używka z połowę mniejszym budżetem.

W poprzednim budżecie mógłbyś szukać za tymi co zaproponowałem

Edytowane przez Laptopy \ Netbooki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...