Jump to content
michalelo

Laptop za około 1000zł

Recommended Posts

Witam.

Jestem studentem zaocznym w innym mieście wyjeżdżam tam na 3 dni i pomyślałem że przydałby mi się laptop żeby chociażby w nocy obejrzeć jakiś film wejść normalnie do internetu itd. Od laptopa oczekuje dobrej baterii (długi czas działania) i dobrego wykonania o komponentach nie będe się rozpisywał bo w sumie ma być do filmów i internetu itp wiem że będziecie wiedzieć o co chodzi ;). jeśli chodzi o cene to jak najtaniej a zarazem jak najlepiej maks 1200zł z systemem czy bez to obojętne wielkość 15,6cala. Spodobał mi się lenovo essential g510 ale zastanawiam się jeszcze nad essential B590 trochę tańszy. Co o nich sądzicie i czy macie jakieś lepsze propozycje?

G510 pomimo dopłaty jednak bardziej do mnie przemawia bo wiem za co dopłacam ale z drugiej strony chce jak najtaniej i w sumie będzie używany weekendowo

Edited by michalelo

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak to ma być prosty lapek do sporadycznego używania to brałbym jakąś używke z pierwszej ręki (nie komis) za 400-500 dostaniesz na pewno i to w podobne podstawowej specyfikacji ze integrowaną grafą, a zaoszczędzone pieniądze wydać na co innego, studentowi nigdy kasy za wiele, wiadomo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.