Skocz do zawartości
tho

Tani zestaw do oceny.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Planuję zakup stacjonarki, głównie di celów domowych ale nie ukrywam iż lubię sobie zagrać w bfa3 csa itd. Przeszukujac alledrogo natknąłem się na taki zestaw :http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4675295673.

Z całą pewnością za jakiś czas dokupię jakąś kartę grafiki. Jednak chciałbym wiedzieć czy będzie to w miarę dobra baza do ew rozbudowy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Powiedzmy że mogę dac 800 złotych za zestaw bez karty graficznej. Fajnie by było jakbym mógł coś w przyszłości rozbudować. Nie chcę pakować kupy kasy żeby później sprzęt leżał tak jak teraz xbox:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/tM9tHon.jpg

 

Sam mam podobny zestaw. Na zintegrowanej grafie gram w:

Dead Island 720p - Low/Medium

Sims 4 1080p - Low/Medium

Dota 2 1080p - Medium

Alien Isolation 720p - Low (22-30 FPS)

Ethan Carter 720p - Low

 

Dałem link do Agito ponieważ tam kupowałem zestaw w tym miesiącu. Żadnych problemów ze sprzętem. Zamawiałem o 12 w czwartek, a po 12 w piątek kurier przyjechał.

Edytowane przez Heisenberg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast miśki kupić coś używanego npPROCESOR: INTEL CORE 2 QUAD (PEŁNE 4 RDZENIE) 2,4 GHZ Q6600 !!!! PŁYTA GŁÓWNA: INTEL Q45 EXPRESS CHIPSET PAMIĘĆ: 4GB (4096MB) DDR3 !!!!! DYSK: 250GB SATA 7200k (możliwość połączenia dwóch dysków w macierz -MIRRORING - zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych!)* NAPĘD: DVD KARTA GRAFICZNA: INTEL GMA4500 FULL HD + PCI-E X16 KARTA MUZYCZNA: ADI HD AUDIO CONTROLLER KARTA SIECIOWA GIGABIT LAN 10/100/1000 MB/S PORTY: 4X DDR3 , 2X SATA2 , 1X PCI-E X16, 1X PCI PORTY ZEWNĘTRZNE: 8X USB 2.0 , LAN RJ45 , VGA DSUB , DISPLAY PORT , 4X AUDIO , COM RS-232, 1X DVI ESATA , LPT

 

 

Cena: 725 netto/szt

Lub:

PROCESOR: INTEL CORE 2 DUO (PEŁNE 2 RDZENIE) 3,0GHZ E8400 !!!! PŁYTA GŁÓWNA: INTEL Q45 EXPRESS CHIPSET PAMIĘĆ: 4GB (4096MB) DDR3 !!!!! DYSK: 250GB SATA 7200k (możliwość połączenia dwóch dysków w macierz -MIRRORING - zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych!)* NAPĘD: DVD KARTA GRAFICZNA: INTEL GMA4500 FULL HD + PCI-E X16 KARTA MUZYCZNA: ADI HD AUDIO CONTROLLER KARTA SIECIOWA GIGABIT LAN 10/100/1000 MB/S PORTY: 4X DDR3 , 2X SATA2 , 1X PCI-E X16, 1X PCI PORTY ZEWNĘTRZNE: 8X USB 2.0 , LAN RJ45 , VGA DSUB , DISPLAY PORT , 4X AUDIO , COM RS-232, 1X DVI ESATA , LPT

 

Gwarancja: 6 MIESIĘCY

 

 

Cena: 565 netto/szt

Tylko czy to są rozwojowe platformy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare beznadziejne platformy bez możliwość rozwoju nie pozwolą Ci zagrać w nic bez dodatkowej grafiki w zawyzonej cenie z zasilaczem z mikrofalówki. Nie kupuj tego

Jeśli masz 700zl netto czyli około 900zl można kupić coś sensownego używanego.

 

I5 750 + Najtansza płyta lga1156 na P55 jakieś 400-450zl

Gpu dowolny gtx460 1gb za 200zl

4gb ddr3 za 100zl

Zasilacz coś markowego 100zl

Obudowa + dysk 100zl

 

Trzeba tylko trochę poszukac.

Na przyszłość podkręcanie procesora do 4ghz i wymiana grafiki na coś pokroju gtx670 oraz dokupienie ramu. I masz znów spokój i wszystko będzie działać.

 

Tapatapatap Note 2

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...