Skocz do zawartości
zavader

TANI I SPORY DYSK -> 5400 czy 7200 RPM ??

Rekomendowane odpowiedzi

Ty, a co, jak ma Celerona, to musi byc glupszy od ciebie?

 

Co ty kurfa AMD Rulezz, posty nabijasz???

buhahaha :D No fajnie ;] 2002JSQ nie bierz sobie do siebie , ale zart mu sie udal. :)) Co do moich padnietych sigejtow.. to ST340810A ( 5400/40gb - nie barakudy) .. zasilka je sfufala.. nigdy nic nie mialem do sigejta, ale ten nowy szajsung zadziwia cisza.

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Chce sobie kupic twardy dysk (drugi) bo jeden mi sei rozwalil i serwis bedzie go trzymal jeszcze miesiac... Mam ok. 250-300 zł Chcialem zeby byl duzy - 40 GB, i wlasnie nie wiem czy 5200 czy 7200 RPM. Za jakis miesiac bedzie dzialal jako drugi, a nie systemowy jak teraz wiuec czy jest sens dorzucac 50 zl i miec 7200? Poradzcie. SZYBKO bo musze ten dysk miec dzis lub jutro...

40GB to troche malo, jesli masz zamiar kupowac to napewno nie 5400. Kup 7200 - sa zdecydowanie szybsze i wbrew pozorom cichsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DObra zobacze moze sie da jakiegos Matroxa 40GB na 7200 bo mam kolo 320 zl (babcia sie szarpnela...) wiec moze da sie cos ciekawego. Wiecej niz 40 nie potrzebuje bo za miesiac (4 miesiace:) bede mial z powrotem moja barakude 60 GB/7200 wiec tam przeniose system... To taki "zapas" lkupuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...