Skocz do zawartości
viviusek

problem z uruchamianiem komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 mam nietypowy problem z komputerem stacjonarnym. Komputer jest w pełni sprawny do momentu odpięcia go od gniazda zasilającego i przeniesienia do innego pokoju. Sprawdzałem napięcia zasilacza i wszystko wygląda na OK. Baterię płyty głównej wymieniłem, BIOS resetowałem. 

 

Plextor PX-M5S Series PX-128M5S (2.5", 128GB, SATA/600) 

Corsair CX 80 Plus Bronze 600W

SilentiumPC Gladius M40 

Crucial DDR3 2x8GB 1600MHz CL9 Ballistix Sport

Intel Core i7-4770K 3.5GHz 

Asrock Z87 Pro4 

SilentiumPC Fera 2 HE1224 

Zotac GeForce GTX 760 OC 2GB DDR5 

 

Podpinałem drugi zasilacz i na nim jest ten sam problem. Wyjmowałem kartę graficzną i uruchamiałem na GPU procesora , również problem występuje. Zmieniałem pamięć RAM i dalej to samo. 

 

Na początku myślałem, że problem jest z przyciskiem power, ale komputer nie reaguje na zwieranie styków. 

 

Aktualnie nie mam żadnego pomysłu co może być powodem nie uruchamiania się komputera ( nie reaguje na przycisk power i na zwieranie styków )

 

Ktoś miał do czynienia z podobnym problemem albo wie co może być jego przyczyną ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...