Skocz do zawartości
ZlyDzien

Diablo 3 - klan PPC opinie & dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nerwowo...

 

Tak się zastanawiam co z osobami które się na forum nie pojawią, Zostaną usunięte z klanu? Grałem kiedyś z niemcem który był w naszym klanie i on na bank nie założy konta na ppc ;)

 

 

Nie to żebym płakał, wymaganie jest moim zdaniem trafione w 100% :)

 

Będą wymagania odnośnie np minimalnego lvl/paragonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powoli bedziemy dodawac restrykcje jak bedzie koniecznosc. Na razie wystarczy ukonczona kampania i konto na portalu dla nowych.  Można dać wiadomosc dnia z limitem np tygodnia na ukonczenie kampanii jedna postacia dla obecnych członkow ale wyegzekwowanie  konta PPC od osob nie grajacych aktualnie jest niemozliwe - nie ma kontaktu.

 

btw. oficerowie moga dodawac nowych i powinni to robic, tylko na poczatku sprawdzenie profilu i pytanie o konto + priv w celu weryfikacji. Po to jest 5 osob z odpowiednimi uprawnieniami żeby to szło sprawnie.

 

Jeśli chodzi o ten OT, unikajmy postów w stylu " nie dorpi mi X" " a mi wlasnie polecial X!" "a ja mam Y"(..)

buildy, itemy, podziekowania, zyczenia i wszystko podobne niech zostanie w głównym diablo. Sam sie zagalopowałem, ale faktycznie trzeba tego pilnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jako wymagania dodał bym minimalny wiek, wiem że trudno to sprawdzić bez ts.. chociaż po samym zachowaniu i wypowiedziach na czacie, co do pewnych wznioskow mozna dojść nawet bardzo szybko.

 

 

 

_____________________________

Chaos#2301 http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Chaos-2301/career

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak się zapytam, zupełnie neutralnie, chociaż poniekąd reprezentuję portal i sam grywam w D3, czemu mają te restrykcje służyć? Bo trochę tego nie rozumiem - chyba lepiej mieć więcej członków, nawet nie wysoko levelowych czy nadmiernie aktywnych, niż się izolować. Przecież na komfort grania reszty to nijak wpływa, profitów także brak, chyba że o czymś nie wiem. Ja stawiałbym na luz i otwartość, a wypie*dalał tylko trolli i idiotów. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na komfort grania reszty to nijak wpływa

 

Na właśnie sęk w tym, że zaczęło wpływać, stąd idea wprowadzenia jakichś wymagań. Nie spędzasz w grze tyle czasu co inni, np ja, a wtedy sprawa trochę inaczej wygląda. Jeśli ktoś nawet nie zaliczył kampanii to jest gwarantowane że jego pojecie o grze jest zerowe i zgadnij kto będzie musiał odpowiadać na te wszystkie pytania. 

 

Czemu mają służyć restrykcje? A na przykład temu żeby nie przyjmować osoby, która dopiero kupiła d3 i przestanie grac zanim przejdzie kampanie. Klan ma gromadzić ludzi, którzy mogą grać mało ale dla których ukonczenie kampanii tak naprawdę nic nie znaczy, bo gra zaczyna się póżniej. Jeśli przejrzycie listę członków to zobaczycie, że mamy przynajmniej 10 osób które są notorycznie offline i zakończyli swoją gre na 50 czy 60 poziomie i tyle. Po co oni tam są? Nikt ich nie zna, nikt z nimi nie gra. Limit klanu to 150 osób i moim zdaniem czas zacząć to porzadkować zeby nie osiągnąć go z 50% osob, ktore w ogole nie grają. Myślę, że jeśli ktoś nie ma w sobie siły żeby skończyć kampania w Diablo to bycie w klanie jest bezsensowne.

 

Naprawdę uważacie że

 

 

Wymagania

 

*Ukończona kampania D3/RoS (posiadanie punktów paragon)

*Założone konto na forum PPC

 

są restrykcyjne w jakikolwiek sposób? Większość osób, które wypowiadały się tutaj i w grze były za, to nie jest mój wymysł. Właściwie nie chodzi o kampanie a o maksymalny poziom, można to troszkę zmienić.

Edytowane przez ZlyDzien
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są restrykcyjne w jakikolwiek sposób? Większość osób, które wypowiadały się tutaj i w grze były za, to nie jest mój wymysł. Właściwie nie chodzi o kampanie a o maksymalny poziom, można to troszkę zmienić.

Jest w tym co piszesz sporo racji, bo jak ktoś nawet kampanii nie ukończył i jest "obcy" to faktycznie słabo pasuje do naszej komitywy. Takie przypadki rozumiem. Pojawiały się natomiast pomysły, żeby po jakimś tam czasie wywalać ludzi (domniemałem, że bez różnicy jaki poziom), będących nieaktywnymi od jakiegoś tam czasu. Do tego się chciałem ustosunkować. Przykładowo - sporo grałem w D3, ale miałem przerwę z 6 miechów bo gra mnie znudziła, wróciłem dopiero po RoS. 

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam od jakiegos czasu nie gram w Diablo, bo... byly inne, ciekawsze gry, a Diablo niestety zaczelo sie nudzic. HotS, Hearthstone, Divinity, Wasteland 2 i czasu malo na RoS.

 

Chciecie uporzadkowac klan? Ok. Tylko zostawcie tych graczy klanowych, ktorzy nie maja konta na ppc, a sa bardzo aktywni w grze (mam tu na mysli Maraxusa na przyklad). Mnie mozecie wyrzucic, jak bedzie taka potrzeba, bo nie zanosi sie, abym gral w D3 w najblizszym czasie. No i przede wszystkim umiar przy tych czystkach klanowych, zeby tez nie przegiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że nie ma potrzeby wyrzucać nikogo ani robić jakichś restrykcji. Im więcej osób tym większa szansa, że będzie z kim pograć bo teraz jest kaszana, nie dość, że podział na SC/HC to jeszcze teraz sezon i bywa, że może są 1-2 osoby na podobnym poziomie z którymi można pograć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę do klanowiczow. nie zapraszajmy ludzi do klanu bo dobrze nam się gralo z nimi na publiku kilka meczy. wchodzą później do gry na t6 postaciami max na t1, ani czesc ani s... , albo 100 pytań do. staram się nie wywalac z drużyny bo z klanu ale czasem się nie da. nie odpisuja na czacie ani po polsku ani po angielsku. najlepsi sa tacy co wchodzą sie podlevelowac. nie zapyta. .... ech....

netykieta jest im obca.

wczoraj dwóch gwiazdorow zaszczycilo mnie swoją obecnością.

panowie chętnie pomoge w levelowaniu bo sam czasem korzystam ale po to jest czat zeby z niego korzystać. to nie publik gdzie ludzie wpadają i wychodzą co chwile.

oczywiście mam tu na myśli tylko kilku bohaterów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, wczorajszy wieczór był bardzo owocny pod tym względem, szczególnie ciepło wspominam dh spamującego o "pomoc wyexpieniu maraudera, bo ma slaby gear i nie wie jak grać". Google jest płatne w niektórych częściach kraju czy co? O podstawach netykiety nie wspomnę... taki folklor, przynajmniej czasami jest zabawnie.

 

Przy okazji kolejny raz podziękowania dla Adlomisa i ZlyDzien za pomoc! :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet zabrałem się za taką listę, ale to jest prawie 130 osob. Z połową nie ma kontaktu a tyle samo pewnie nie ma konta na forum. 

 

Może lepiej robić te notatki w klanie, kto chce niech da znać oficerom lub mi i sie dopisze nick z forum -> PRIV, nie tu w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi klanowicze są tacy, którzy maja paragon <100 a czasem i <50 i pchają się do gry na t6. Co chwila padają i maja pretensje że nikt ich nie chce podnosić. Leży taka menda i tylko czeka. Wybranie opcji "Wskrześ przy zwłokach" czy jak to tam się nazywa jest zbyt męczące dla takiego delikwenta.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiamy:) Pewnie nie widać bo nikt nie ma konta na PPC a ci, których "zmusiłem" do założenia nigdy wiecej się na forum się nie pojawili. Nie wyszło, nie powiem też, że jestem zaskoczony.  Aktualnie po prostu akceptuje wszystkich z rozsądnym poziomem, Ci <100 z automatu odmowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiamy:) Pewnie nie widać bo nikt nie ma konta na PPC a ci, których "zmusiłem" do założenia nigdy wiecej się na forum się nie pojawili. Nie wyszło, nie powiem też, że jestem zaskoczony.  Aktualnie po prostu akceptuje wszystkich z rozsądnym poziomem, Ci <100 z automatu odmowa.

IMO do klanu powinni być przyjmowani ludzie z forum z min. półrocznym stażem + jakiś tam poziom paragonów 200?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...