Skocz do zawartości
ZlyDzien

Diablo 3 - klan PPC opinie & dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

tak chcialem ale w praktyce to słabo wychodzi. Zobacz, że przy takich zasadach  predzej musiałbyś odmówić kilku osobom z p400-500 z powodu braku konta niz przyjąć jedna, aktywna na forum.

No i dobrze, po to są zasady... będziesz aktywny na forum, min. z półrocznym stażem, będziesz przyjęty do PPC.

Sam mówiłeś zakładają konta, żeby tylko być przyjętym, a później olewka forum, po co nam tacy?

Z definicji to klan dla FORUMOWICZÓW PPC...

Edytowane przez ernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, po to są zasady... będziesz aktywny na forum, min. z półrocznym stażem, będziesz przyjęty do PPC.

Sam mówiłeś zakładają konta, żeby tylko być przyjętym, a później olewka forum, po co nam tacy?

Z definicji to klan dla FORUMOWICZÓW PPC...

 

po takiej rewolucji zostanie nam 20 osob ale moze trzeba bylo tak od poczatku robic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie staram się mało gadać a więcej grać, jak gram :)

Zwykle piszemy w grze na chacie jak coś. Wiesz w końcu to nie FPS.

 

BTW

Póki co robię przerwę do wyjścia patcha, więcej entuzjazmu do gry wróci. I nie chce przedawkować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem listę postaci i zauważyłem że jest sporo osób które nie logowały się już od ponad 100 dni. Są tacy co i 200 mają lub więcej. 

Zastanawiam się czy tak powinno być bo czasem naprawdę nie ma z kim grać i zostaje publik, tym bardziej odkąd są sezony. 

Nie chce wyjść na jakiegoś pieniacza ale po co nam w klanie ludzie którzy nie grają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...