Jump to content
ZlyDzien

Diablo 3 - klan PPC opinie & dyskusja

Recommended Posts

tak chcialem ale w praktyce to słabo wychodzi. Zobacz, że przy takich zasadach  predzej musiałbyś odmówić kilku osobom z p400-500 z powodu braku konta niz przyjąć jedna, aktywna na forum.

No i dobrze, po to są zasady... będziesz aktywny na forum, min. z półrocznym stażem, będziesz przyjęty do PPC.

Sam mówiłeś zakładają konta, żeby tylko być przyjętym, a później olewka forum, po co nam tacy?

Z definicji to klan dla FORUMOWICZÓW PPC...

Edited by ernik

No i dobrze, po to są zasady... będziesz aktywny na forum, min. z półrocznym stażem, będziesz przyjęty do PPC.

Sam mówiłeś zakładają konta, żeby tylko być przyjętym, a później olewka forum, po co nam tacy?

Z definicji to klan dla FORUMOWICZÓW PPC...

po takiej rewolucji zostanie nam 20 osob ale moze trzeba bylo tak od poczatku robic. 

Ja ogólnie staram się mało gadać a więcej grać, jak gram :)

Zwykle piszemy w grze na chacie jak coś. Wiesz w końcu to nie FPS.

BTW

Póki co robię przerwę do wyjścia patcha, więcej entuzjazmu do gry wróci. I nie chce przedawkować...

Przeglądałem listę postaci i zauważyłem że jest sporo osób które nie logowały się już od ponad 100 dni. Są tacy co i 200 mają lub więcej. 

Zastanawiam się czy tak powinno być bo czasem naprawdę nie ma z kim grać i zostaje publik, tym bardziej odkąd są sezony. 

Nie chce wyjść na jakiegoś pieniacza ale po co nam w klanie ludzie którzy nie grają?