Skocz do zawartości
R4VeN_pl

Komp do 3000 (bez GPU) - OC/GRY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Ostatnio byłem tu jakieś 6 lat temu więc wiedza moja nie pozwala mi samodzielnie targnąć się na zakup nowego kompa, ale nadszedł znów taki czas, bo już gry słabiutko chodzą :((. Ma być szybko i cicho :).

 

Budżet jak w temacie - GPU będzie dokupiony osobno (GTX 970), a na razie trzeba kupić budę i minimum podzespołów. Dlatego prośba o uwagi, bo nie wszystkiego jestem pewny. Ceny z Morele:

Wątpliwości mam głównie ws. mobo i ramu , bo nie wiem, co tam się z czym gryzie itd. Chcę kupić 1 kość 8GB i po jakimś czasie dokupić drugą. Wentyl i SSD wezmę ze starego kompa więc tych elementów nie dyskutujemy.

 

Obudowa: Corsair Carbide R300 - 269 zł

PSU - Corsair RM 750 - 475 zł

CPU - Intel i5 4690K - 919 zł

MOBO - Gigabyte Z97 Gaming 3 - 456 zł

RAM - Fury 8GB 1866 Savage CL9 - 356 zł

HDD - WD RED 3 TB - 469 zł

 

RAZEM: 2947 zł.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zasilacz modularny a nie trochę, chyba lub pół-modularny. Chcę mieć możliwie najciszej i zapas mocy na przyszłość, który nie wiadomo kiedy może się przydać. Poza tym pamiętam, że na zasilaczu nie warto oszczędzać, a 475 zł za 750W, 5 lat gwary i pasywny PSU wydaje mi się ceną dość rozsądną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...