Skocz do zawartości
Adriian

Czy znajdę lepszy tablet do 400 złotych

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję tabletu z około 7 calowym ekranem za około 400 złotych.
Będę go używał głównie na uczelni do przeglądania internetu (mam dostęp do uczelnianego wi-fi), poczta, facebook, jakiś film lub gierka typu angry birds. Do bardziej wymagających zadań mam laptopa, który jednak jest ciężki i nie chce mi się go nosić ze sobą.
Wymagania:
- ekran 7-8 cali
- wi-fi
- w miarę długa praca na jednym ładowaniu
- płynnie działający android
- dobrze by było gdyby miał gps i przednią kamerkę

Znalazłem coś takiego:
http://www.x-kom.pl/p/161156-tablet-7-dell-venue-7-z2560-1gb-8-android-czarny.html
http://www.agito.pl/tablet-lenovo-ideatab-a7-50-59-411659-4090-1026406.html

Dell ma procesor Intela nie najnowszej generacji i w dodatku 2 rdzenie/4 wątki 1,6GHz oraz 8GB pamięci wbudowanej i gorsze aparaty, ale ma androida 4.4
Lenovo ma 4-redzeniowego mediateka 1,3GHz i 16GB pamięci, ale ram w wersji DDR2 i starszy android 4.2

Który z nich jest lepszy i czy można dostać za te pieniądze coś lepszego?
 

Edytowane przez Adriian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch lenovo.

 

Dorzuć sobie do porównania jeszcze Asusa Memo Pad 7 HD.

Ma tego samego mediatech'a co lenovo, a lepsze GPU i zdaje się baterie. Co prawda 8GB, ale to na aplikacje wystarczy, a microSD drogie nie są. I da się go kupić za 350zł.

 

PS: na lenovo można wrzucić kitkata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaproponuję Colorovo CityTab Vision 7 2.1, lub Vision 7i. Pierwszy ma wyższą rozdziałkę (1280x800), a drugi jest na procku intela i ma 2GB ramu. Cena obu w granicach 300-350zł. No i tablety od Colorovo mają czystego andka, przez co nie są przeładowane setką zbędnych funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...