Skocz do zawartości
KaszaWspraju

Evolve - L4D następna generacja.

Rekomendowane odpowiedzi

Evolve – sieciowa gra komputerowa z gatunku first-person shooter produkowana przez Turtle Rock Studios. Jej premiera zaplanowana jest na 10 lutego 2015 roku na komputery osobiste, konsole PlayStation 4 i Xbox One.

 

Evolve to gra multiplayer, w której czterech graczy wciela się w najemników walczących z bestią kierowaną przez piątego gracza. Każdy z polujących na potwora przypisany jest do jednej z czterech klas (traper, szturmowiec, medyk i wsparcie). W podstawowej wersji gry będą dostępne trzy bestie, natomiast czwarta pojawi się w formie DLC zatytułowanego Monster Expansion Pack.

 

W ten weekend zaczyna się Big Alpha, potrwa od piątku 31go 9AM PDT do 2go listopada  8PM PST.

 

 

Szczegóły na:  http://evolvegame.com/news/official-evolve-big-alpha-invitations-are-now-going-out

 

Dużo o samej grze i rozgrywce znajdziecie na youtube. Asymetryczna zabawa w ganianego 4v1.

 

Jeśli ktoś się nie załapał, mam jeden klucz do oddania. Klucz aktywujemy na Steam.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie bez szczęścia, same utraty hostów. Jedna gra, potwór afk, przez tą minutę, jak na razie, stwierdzam że ładna grafika.

 

ps

Podobno da się połączyć przez "jone game" w profilu gracza.

 

ps2

Na ten czas ogromne problemy z jakimkolwiek połączeniem się.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba alfa specjalnie nie wypromuje gry, bo na ten czas gra się bez adrenaliny, ot po prostu biegamy po mapie za potworem, łapiemy go przed trzecią i finałową fazą ewolucji. Na pierwszym poziomie zawsze myśliwi mają przewagę i jest bardzo łatwo go zabić. Zdarzały się przypadki, że kreatura na drugim poziome nas pokonywała, ale to wina niedoświadczonych graczy. Więcej emocji daje gra potworkiem, ale na początku to bierz nogi za pas dopóki się nie "dokoksujesz". Sama rozgrywka łatwa i prosta, mechanika nie przeładowana zbędnymi umiejętnościami czy "itemami", ale wydaje się, że tego jest mało i szybko rozgrywka staje się powtarzalna. Pięciu graczy, 4v1, musi się zagrać idealnie, spełnić za wiele warunków, za dużo czynników musi się zgrać, by starcie było tym czym Turtle Rock Studios chce.

 

Grafika ładna, wydajność dobra i optymalizacja już jest, ale ja osobiści miałem wycieki pamięci i gra się wywalał z braku RAM, a tego mi nie brakuje. Jedyną bolączka jest marnowanie czasu w poczekali, na załadowanie się meczu, mapy, lobby i.t.p. Samo starcie bywało krótsze niż proces przygotowania i wczytania.

 

Obiecują trzy potwory i DLC, ja się wstrzymam z zakupem gry, szału nie ma, a rozgrywka nie porywa, nie mam syndromu: jeszcze jeden mecz.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra imo szybko się będzie nudzić, no chyba że trybów będzie sporo. Nie rozumiem tego całego hypeu nad tą grą i tych nagród dla niej. Mi grało lepiej się potworem, jak już osiągniesz poziom 3 to nie ma na ciebie bata. Optymalizacja może jest fajna na 970 ale na czymś słabszym już 60 fps nie osiągniesz chyba że zjedziesz z detalami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za kod 

 

 

WI9V5-2VTQE-09TR0
WI9XA-KZDZQ-DGAV5 <- ten zuzylem ... (wszystkie ponizej byly zajete)
WIA23-Y5MWJ-2465D
WIA2X-R0DLJ-IH0WZ

RFVDA-TPYWM-H4Z2X
RFVF2-EF0WL-MENJA
RFVHA-V7YTJ-5W8IH
RFVHN-BDXKD-NA70H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem pare meczy, pierwsze wrazenie to ze troche podobna do titana, drugie wrazenie przy graniu potworkiem to ze to moba fpp :)

Przy zgranej grupie 4 osob jest przyjemnie, wszystkoe zalezy od teamplaya i oczu na okolo glowy. Kraken wydaje sie byc znacznie mocniejszy od goliata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Turtle Rock Studios przegięli z zamówieniami przedpremierowymi i DLC:

 

'Evolve' Lets Xbox One Players Skip Grinding With $60 Pre-Purchase

http://www.forbes.com/sites/insertcoin/2015/01/10/evolve-lets-xbox-one-players-skip-grinding-with-60-pre-purchase/

 

Untangling Evolve's convoluted DLC plan

http://www.eurogamer.net/articles/2015-01-15-untangling-evolves-convoluted-dlc-plan

 

Phil Robb of Turtle Rock responds to criticism of DLC, pre-purchase options

http://www.pcgamer.com/phil-robb-of-turtle-rock-responds-to-criticism-of-dlc-pre-purchase-options/

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pobrałem na Steamie betę i zagrałem jeden mecz w Solo, bo muszę się nauczyć techniki cooperacji, żeby nie psuć zabawy ludziom w Multi.

 

Bardzo ładnie to wygląda, sterowanie troszkę kijowe, ale da się przeżyć.

 

Wymagania hardware  dość wysokie, bo trzeba mieć mocny 4 rdzeniowy procesor i co najmniej z średniej półki grafikę.

 

Parę fotek z rozgrywki na delikatnym I3 3220 + 750Ti:

 

6442918200_1421666260_thumb.jpg  9213127300_1421666287_thumb.jpg  7106359200_1421666329_thumb.jpg 5548849900_1421666330_thumb.jpg  5995300900_1421666380_thumb.jpg 8329206300_1421666382_thumb.jpg 7970352900_1421666383_thumb.jpg 6020649800_1421666385_thumb.jpg 4980623500_1421666386_thumb.jpg 8954741800_1421666441_thumb.jpg 7531506000_1421666443_thumb.jpg 1270358300_1421666444_thumb.jpg 9609219000_1421666446_thumb.jpg 7064904800_1421666447_thumb.jpg

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano brakuje pamięci na karcie.

 

Już od dobrego roku brakuje 2GB, a ta gra pobiera tyle bez zająknięcia.

 

U Ciebie jak to wygląda ?


Gra raczej tak sobie wymaga 4 rdzeniowego procesora. U mnie obciążenie rzadko przekraczało 50%.

 

Za to grafa 99% :D

 

 

Nic dziwnego, skoro masz 4 rdzenie wykręcone na 5.0 GHZ.

 

Ja mam zwyklego I3 3220@3.3 GHZ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo widzę że brakuje pamięci na gpu.

Jak dobrze że kupiłem 7970 zamiast gtx670/680, coś dobrze mi podpowiedziało.

Cięzki los czeka gtx770,760,680,670 na rynku wtórnym.

 

No nie wiem, właśnie sprzedałem 770 za ponad 900.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...