Skocz do zawartości
Dominika_ha

Chcę poskładać komputer z 4GB RAM i dobrą kartą graficzną.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chcę kupić podzespoly do komputera w sklepie w ktorym potem mi go złożą (np. Komputronik).

Interesują mnie podzespoły : Procesor (Intel), Karta graficzna, Płyta główna, RAM (min 4GB), Zasilacz, Dysk i Obudowa (najtańsza).

Zakres cenowy 1500-2000 zł.

Potrzebuję go do obsługi pakietu adobe (PS, Illustrator, InDesign) oraz programów typu Game Maker.

Nie jestem na bierząco, dlatego założyłam ten temat.

Słyszałam że lepiej kupić poskładany komputer niż gotowy, ze względu na jakość wnętrzności.

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

:)

Edytowane przez Dominika_ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek dotyczył między innymi karty graficznej do gier, które nie istnieją na PC więc jak widzisz użytkownikom trudno Ci cokolwiek doradzić  :plum:

Edytowane przez kaijitsu
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studiuję projektowanie gier wideo i chyba znam się na tym co mówię, więc jeśli masz problem z eksploracją googli, aby przekonać się o tym iż jesteś w błędzie, to może lepiej zakończmy tą dyskusję.

Gry mam w wersji na platformę PC, fizycznie, na własnym biurku, więc sorry, ale ...brak słów.
 

O zdanie na temat karty zatem poproszę kogoś innego, bo nie zamierzam wdawać się w niepotrzebne dyskusje.


Polecam zaznajomienie się z pojęciem 'dezasemblowanie kodu'. Może być pomocne do rozumienia niektórych rzeczy w przyszłości.

Na innym forum użytkownicy okazali się bardziej pomocni (oczywiście dziękuję za pomoc tym z Was, którzy mi odpowiedzieli :) ), bez zbędnego trolowania z nudów dostałam odpowiedzi na moje pytania.

Żegnam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Not sure if troll or serious. Nie ma tych gier na PC bo zostały wydane przez twórców tylko i wyłącznie na PS3. W związku z tym, nie ma możliwości, żebyś miała wersje na PC, fizycznie na biurku, brak słów. Wiem, co to dezasemblacja kodu, to termin o którym nie masz zielonego pojęcia i który ma zastosowanie w malutkich aplikacjach. Poza tym uzyskanie jakiegokolwiek sensownego efektu jest bardzo trudne. Całkowicie pominę fakt, że PS3 to zupełnie inna architektura, więc nawet gdyby dezasemblacja się powiodła (co i tak nie jest możliwe), to nie wiele by dała. Twój poziom trollingu oceniam na 10 w skali do 10, pozdrawiam. A co do kart do Beyond Two Souls i Heavy Rain, polecam GTX'a 1680 z 128 GB vram lub Radeona R50 890X. Będzie śmigać.

Edytowane przez shadovraven
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...