Skocz do zawartości
Gość Soker

Komp się resetuje w najbardziej niepowołanych momentach...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Soker

j.w tylko podam pare przykladów np. gram z kolegą przez sieć w Generalsa przez jakies 5sek czarny ekran az komp zaskoczy co sie dzieje...stało się tak juz 3 razy pod rząd gry w Generalsa po czym właczyłem demo Thps4 i podczas gry też się tak stało...co to może być...

 

napewno nie jest to wina gry generals albo thps4 bo działają sprawnie

 

niewykluczam ze to jakis wirus - zaraz zrobie Scanon-line i dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jest to wina zasilacza.

 

W momencie jak grasz w giere - pracuje prawie wszystko i jest duzy pobor pradu. Tym bardziej jak masz @CPU.

Zreszta wirus nie resetowal by komputera, chociaz ch** wie co "oni" tam wymyslaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to na 100% wina grafiki albo monitora, ja tez tak mialem -> po prostu po ladowaniu trzeba "ruszyc" wszystko z miejsca i grafa nie wyrabia. Jesli to nie to (a jestem pewnie na 99%) to sprawdz zasilacz:) " Jak nie ma na co zwalic to zwal na zasilacz "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh nie ma to jak zasilacz mojemu kumplowi skladal "informatyk" kompa i kurde tak mu zlozy ze caly czas sie resetowal :D Kumple dzwonil do niego i sie pytal to powiedzial ze ma zrobic formata hehe zrobil i gowno dalej byly wiec kazalem mu zrobic calkowitego formata razem z usunieciem partycji a przedewszystkim wymiane zasilacza Oczywiscie pomoglo :twisted: Takich mamy wielkich informatykow od siedmiu bolesci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...