Skocz do zawartości
DuchSwiety

Dziwny problem, komputer nie wstaje.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z PC.

ASRock Z87 Pro 4 Intel Z87 4xDDR3 CrossFireX Socket 1150 ATX krbe quiet! Pure Power L8 500W Fixed 80+ Bronze ATX krCrucial BallistiX Sport Kit 2x4GB DDR3 1600MHz krZALMAN CNPS 14X - krIntel Core I5-4670K 3,4GHz Socket 1150 Boxed ASUS GTX 760 2.

 

Wszystko chodziło dobrze do dnia wczorajszego. Komp zgasł. Wciskam guzik nic zero reakcji. Wypinam zasilanie. Podlaczam . wciskam guzik to w momencie odpalenia wiatrak lekko drgnie i nic. Zero BIP BIP z plyty. Sprawdzam styki kabli. Nic. Wymuje grafe. Komp wstaje. Windows etc. Wkladam grafikę komp nie wstaje. Wyciagam grafe ze slotu pcie ale z podłączona wtyczka zasilania pinów. Komp nie wstaje . odlaczam wtyczkę komp wstaje. O co chodzi? To zasilacz nie ma mocy? Grafa ? Czy płyta główną? Sprzęt nie ma roku. Nie mam jak sprawdzić podzespołów w innym kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne karta, rzuć na gwarancję jak nawet roku nie ma.
X lat temu też tak miałem z GF 6600GT, miałem kartę 1 może 2 miechy, bez kręcenia zaczęła sypać artefaktami i się zacinać, 2 razy do naprawy gwarancyjnej poszła. Rezultat ten sam, w końcu zwrócili mi pieniądze.

Smutne ale prawdziwe, tak czasem bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...