Jump to content
Sign in to follow this  
vicks

Elegancka aluminiowa obudowa pod mATX z oknem

Recommended Posts

Szukam eleganckiej obudowy, wykonanej z grubych solidnych płatów aluminium. Najlepiej gdyby była wyciszona lub ewentualnie nadawała się do oklejenia od wewnątrz matami bitumicznymi, miejsce na wentylatory min. 120mm, okno (planuje jakieś delikatne podświetlenie).
Rozmiar obudowy jak najbardziej kompaktowy, z drugiej strony dobrze jakby znalazło się w niej miejsce na wykonany w obudowie 5,25" bitumenbox z hdd, jakos dobrze schowany, bo nie wyglada za profi wink.gif do tego miejsce na jeden ssd, płytę w formacie mATX i kartę gigabyte 660ti. Cena to najlepiej okolice 500zł, ale proszę też o propozycję droższych jeżeli są warte dopłaty, jak np. mój obecny faworyt, czyli Cooltek by Jonsbro UMX2, jedyne co mnie w niej irytuje (poza ceną) to brak przycisku reset i do tego zasilacz schowany wewnątrz, przez co nie ma też dostępu do przycisku on/off wink.gif bardzo ładny jest też model Cooltek U3, ale tam już bitumenbox na pewno się nigdzie nie schowa wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.