Skocz do zawartości
ixi24

Jaką płytę główną wybrać do ok 550 zł ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Składam nowego kompa i mam dylemat jaką płytę główną wybrać, oto moje propozycje:

Znalazłem ciekawy test odnoście płyt głównych:
pclab.pl/art57950-106.html

Wychodzi na to, że najlepszym wyborem do ok 500/550 zł są:

ASRock Z97 Extreme4 (rekomendowana w tym teście podanym powyżej)
Test na pure.pl, gdzie płyta została polecona i otrzymała 4,5/5 http://www.purepc.pl/plyty_glowne/test_asrock_z97_extreme4_plyta_glowna_lga_1150_warta_swojej_ceny?page=0,12

 

Gigabyte Z97X-Gaming 5 (rekomendowana w tym teście co podałem wyżej)

MSI Z97 Gaming 5

Test na pure.pl, gdzie płyta została polecona i otrzymała 4,5/5 http://www.purepc.pl/plyty_glowne/test_msi_z97_gaming_5_godny_nastepca_msi_z87g45_gaming?page=0,12

Teraz którą wybrać, ja nie mam pojęcia, pomoże ktoś. Wszystkie są bardzo dobre i mają porównywalną cenę i w tym problem, ponieważ nie wiadomo na którą się zdecydować...

Edytowane przez ixi24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI GTX 970 Gaming czy Gigabyte GTX 970 G1 Gaming ?

Cena MSI GTX 970 Gaming miała oscylować w granicach 1499 zł, a jest stówę drożej we wszystkich renomowanych sklepach. Z Gigabyte GTX 970 G1 Gaming kosztuje tyle samo. Tutaj powstaje dylemat, w  teście na pure.pc bardziej polecli kartę od MSI (1499zł), ale jak to się ma do obecnej sytuacji cenowej? Obie karty kosztują tyle samo, więc którą jednak wybrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starczy, że z tych dwóch muszę wybierać. Co tam pułpasywne chłodzenie, ważne że Gigabyte jest wyżej taktowany i lepiej chłodzony tylko większy i głośniejszy, acenowo MSI powinien byćtańszy, a tak nie jest, dlatego skaniam się ku Gygabyte, ale do końca jeszcze sam nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...