Skocz do zawartości
TheSockQ

Laptop około 2000zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam sie nad kupnem laptopa w granicach 2000zł. Chciałbym aby miał on około 13 cali i był lekki, abym mógł brać go w podróże. Chciałem kupić MacBook'a ale bez przesady 5tyś. za laptopa do przeglądania facebooka... :)

Główne zastosowanie to:

-Oglądanie filmów

-Przeglądanie internetu (facebook itp.)

-Od czasu do czasu LeaugeOfLegends bądź coś w tym stylu 

Oprócz konkretnych modeli mógł by mi ktoś powiedzieć na co mam zwracać uwagę (np. procesor taki i taki, albo tyle i tyle GB RAM)
Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Aha jescze to jaka jest różnica między kartą graficzną AMD Radeon HD 7500G a Intel HD Graphics 3000 ?? :)

Edytowane przez TheSockQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 13,3" Acer V3-371 z i3ulv, 4GB RAM. W lola pograsz, do pozostałych czynności w zupełności wystarczy. lekki, cienki posiada matową matrycę a więc można pracować w podróży.

 

Osobiście dołożyłbym do Della 5470 z i3ulv, 4GB RAM i 3 letnią gwarancją biznesową Next Business Day. Bardzo dobra jakość wykonania (aluminium), cienki, lekki oraz posiada pojemną baterię.

Edytowane przez kaijitsu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 13,3" Acer V3-371 z i3ulv, 4GB RAM. W lola pograsz, do pozostałych czynności w zupełności wystarczy. lekki, cienki posiada matową matrycę a więc można pracować w podróży.

 

Osobiście dołożyłbym do Della 5470 z i3ulv, 4GB RAM i 3 letnią gwarancją biznesową Next Business Day. Bardzo dobra jakość wykonania (aluminium), cienki, lekki oraz posiada pojemną baterię.

Dzięki za pomoc. A czy różnica 0.20 GHz (Dell 1.70, Acer 1.90) ma jakiś wpływ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...